Hostgator probléma

Sziasztok!



Olyan problémám lenne, hogy regisztráltam saját adataimmal a hostgatorhoz, és mivel én még nem kaptam meg a fizetést, ismerős fizette ki helyettem paypallal.Na most ebből természetesen kavarodás lett és neki a személyi másolatát kérné a hostgator, de ő nem akarja kiadni, ilyen esetben mit tudunk csinálni? Mert persze küldték a levelet hogy küldjem el a bescannelt másolatát a személyi igazolványnak… A sajátom elküldtem de ő nem akarja kiadni. Mit tudunk ilyenkor csinálni? Baby Planom van nekem is, de már 3 napja letiltották a számlám, beszéltem velük Chaten annyit mondtak hogy skypeon valami számot felkell hívni és hogy ott gondolom ügyfélszolgálatossal kellene beszélni,de ismerősöm pl nemtud angolul ők meg csak angolul beszélnek, de én se igazán tok angolul.Ilyenkor mit tudunk csinálni? Kifizetném én mostmár saját paypallal csak nincs lehetőségem hozzá mert zárolva van a hostgator számlám.



Szerintetek? Tudnátok nekem mondani ötletet? Gondolom ha regisztrálok egy másik accountot azzal nem lesz jobb:)

ha nem tudtok angolul, akkor miért olyan szolgáltatóhoz mentek akivel csak angolul lehet kommunikálni?

így kerül majd nektek többe az, hogy nem hazai, de kicsit drágább szolgáltatót választottatok.

szép tanulópénz.