hosszú bejegyzésnél a lap középről balra ugrik

Sziasztok!











Mivel kezdő vagyok a témában érdekelne, hogy valaki találkozott e már olyan jelenséggel, hogy hosszabb bejegyzés esetén az amúgy középre állított lap balra csúszik.





Más aloldalaknál, ahol még nics tartalom ez nem jellemző.











Nekem gőzöm sincs hogy hol lehet a bibi.











Előre is kösz.











ui. Most próbáltam FF-ban ahol jelenleg nincs ilyen problémám, viszont a lap bal felső sarkában furcsa kódokat lehet látni. pl 2d5d, 2fc3,











Ez mi lehet?

A style.css fájlban talán van olyan, hogy wrap vagy ilyesmi. Oda írd be:





margin-left: auto; margin-right: auto;











A kód nem tudom mi, de vagy elírás a témában vagy hasonló…

nekem olyasmivel volt korábban problémám, hogy ha a szövegben volt olyan kép, mely PONT olyan széles volt, mint amennyire a középmező (szövegmező) állítva volt, akkor szétdobta azt, annak ellenére középre volt igazítva, és nem melléfolyatva a szöveg.











nem lehet hogy a DIV-jeid csúsznak szét valamiért?





azoknak az egymáshoz viszonyított szélességét nézd meg, plusz a teljes lap alapját képező divét. ebből szintén volt egyszer kétszer gubancom.











persze mindezt csak suta tippe után, hátha az egyből segít és nem kell tovább keresgélni! :wink:

mano: a tiéd lehet, hogy azért csúszott szét, mert hiába volt ugyanakkora a szövegmező mint a kép, lehet hogy volt bal/jobboldali padding és az okozta a “kárt”. Nem vagyok css-guru, de egyből erre gyanakodnék :slight_smile:

oh, nem említettem, hogy a képmizéria még e107-nél történt!











a DIVes kalandozás hogy nem fértek el egymás mellett, az már WP-nél…





de persze szimpla matematika volt kiszámolni a diveket meg a keretüket és voliá! :smiley: