Hol van a blogom?

Volt egy Wordpress alapú blogom, bloggerke.sajatblog.hu de kb. 10 napja megszűnt, és senki nem értesített róla. 403-as számú hibaüzenetet kapok: a honlap letiltva. Ismerőseim is ezt látják a blogom helyén, ráadásul a sajatblog.hu szolgáltató sem elérhető, ugyanezt a hibaüzenetet kapom. A sajatblog.hu oldalon akkor sem volt semmilyen elérhetőség, amikor még működött a honlap, ezért nem tudtam tőlük megkérdezni, hogy mi történt, de gyanítom, hogy megszűnt a sajatblog.hu, csak nem tudom, miért nem értesítettek előre. Hogyan kaphatom vissza a blogomat? Hogyan férhetek hozzá a bejegyzéseim tartalmához, hogy más blogba átvihessem, és hogyan tudhatom meg, hogy téynleg megszűnt-e a sajatblog.hu és ha nem, akkor mi történt? Azért fordulok a Wordpress ügyfélszolgálathoz, mert a sajatblog.hu Wordpress alapú blogszolgáltató, hátha a Wordpress ügyfélszolgálat többet tud, mint én.











(Ezt már elküldtem így, magyarul a Wordpress.com magyar változatán is a Kapcsolat oldalon lévő dobozba, a Wordpress.hu oldalon talált info kezdetű e-mail címre és ide is. Hátha valaki válaszol, fogalmam sincs, hogy ki az illetékes…)

Ez nem WordPress ügyfélszolgálat, hanem a WordPress tartalomkezelő rendszer magyar közössége, ahol emberek segítik egymást a WordPress tartalomkezelő rendszerrel kapcsolatban. Tehát a problémádat a sajatblog.hu szolgáltatónak írd meg, nekünk ehhez nincs semmi közünk. Témát zárom.