Hogyan lehet WordPress honlapot okostelefonra optimalizálni?

Sziasztok!











Lehet, hogy nem a legmegfelelőbb helyen kérdezem, de valahol ez is megjelenés. :slight_smile: Mennyire bonyolult WordPress honlapot okostelefonra optimalizálni? Arra gondolok, hogy normálisan jelenjen meg a mobil kijelzőén, mert alap esetben ugye nem lehet látni normálisan a teljes honlapot, sokat kell görgetni. :slight_smile:

Iphone-os plugin létezik. Amúgy mindegyikre nem fogod tudni szvsz. Minden telefon más nagyjából. De léteik sok mobil plugin is. Valamint meg lehet azt csinálni, hogy mondjuk egy adott telefon típusnál milyen sablont legyen aktív. Tehát elég sok megoldás van.


'Efrud' wrote on '2010-09-16:




Iphone-os plugin létezik. Amúgy mindegyikre nem fogod tudni szvsz. Minden telefon más nagyjából. De léteik sok mobil plugin is. Valamint meg lehet azt csinálni, hogy mondjuk egy adott telefon típusnál milyen sablont legyen aktív. Tehát elég sok megoldás van.








És ha azt az Iphone-os plugint telepítem, akkor kész is? :)

pluginnál wordpress.org on van egy jó leírás meg talán még fórumjuk is van. Én nem használom. De mondjuk ha megnézed az iphoneclub.hut akkor ott meg tudod nézni ők milyet használnak és az jó lesz iphonera.


'Efrud' wrote on '2010-09-17:




pluginnál wordpress.org on van egy jó leírás meg talán még fórumjuk is van. Én nem használom. De mondjuk ha megnézed az iphoneclub.hut akkor ott meg tudod nézni ők milyet használnak és az jó lesz iphonera.








Értem, köszi szépen! :)

'pepe' wrote on '2010-09-16:




Sziasztok!





Lehet, hogy nem a legmegfelelőbb helyen kérdezem, de valahol ez is megjelenés. :) Mennyire bonyolult WordPress honlapot okostelefonra optimalizálni? Arra gondolok, hogy normálisan jelenjen meg a mobil kijelzőén, mert alap esetben ugye nem lehet látni normálisan a teljes honlapot, sokat kell görgetni. :)








Én ezt használom:





WPtouch iPhone Theme





iPhon 3g, iphone3gs, iPad, és iPod Touch-al teszteltem megy tökéletesen.


más telefonnal nem póbáltam, de nem kizárt hogy működik azokon is.