Hogyan beszél magyarul a WordPress?

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) Hogyan beszél magyarul a WordPress? című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: Hogyan beszél magyarul a WordPress?]

Az adott blogon a linked a láblécben hibás, kijavítottam a nyelvi fájlban a linket de nem változik, mi a tetendő, nem akarok tört linket a blogomon…

Kedves Béli Csaba!

Köszönöm szépen az észrevételt: a Twenty Eleven sablon magyar nyelvi fájljából érkezik a hiba.
a.) a sablon hu_HU.po fájlját megnyitva a poEdit nevű szerkesztővel, a 216. sor tájékán kellene átírni a helyes hivatkozásra, vagy
b.) az SVN-ben már elérhető a percekkel ezelőtt elvégzett fordítás.

A helyes link:

A motor: %s | Fordítás: DjZoNe és FYGureout

Elnézést a hibáért!

Sajnos nem jó pedig tegnap is azt a fájlt szerkesztettem.
Megtaláltam a hibát, kijavítottam és nem

Kedves Csaba!

Akkor valamit sikerült nem jól kijavítani (egy pont, egy törtjel, vagy ilyesmi, aprócska elírás lehet a gond, nem?). :wink:

Én is most másoltam fel az svn-ből a tegnapi javítást, sablont váltottam, és ellenőriztem: működik! :slight_smile: :slight_smile: Szerintem, te is onnan másold fel a .mo fájlt. A Twenty Eleven sablont frissítetted?

Szia!
Kérlek segíts, mert már ki gúvad a szemem :slight_smile:
Hol és hogyan tudom átírni a megjegyzés form "MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT! " szövegét?
üdv. Zsolti

Kedves Zsolti!

Amennyiben a 3.2.1 verzióról beszélsz, akkor a hu_HU.po fájlt megnyitod a PoEdit-tel, és a 381. sort átírod ízlésed szerint (Ctrl + F billentyűkkel kereshetsz rá szóra, kifejezésre). A bezárást követően létrejövő hu_HU.mo fájt felmásolod a wp-content/languages könyvtárba, felülírva a korábbit.

Kedves FYGureout!

Köszönöm, sikerült.
Hálám üldözzön sokáig!

üdv. Zsolti

Sziasztok!

Működött szépen magyarul minden, amíg nem hoztam létre egy child theme-t, az eredeti alapján. Itt sajnos sok minden átváltott angolra, mi lehet az oka?

Úgy tűnik, nem a .po fájlból veszi a kifejezéseket, pedig azt is lemásoltam.

Megvan, a kisbetűt szívtam meg, kösz.

Kedves Győző!

Nekem is ez a kérdésem, de a 3.5 -ös verziónál! Ott is ugyanígy kell változtatni a Minden vélemény számít szövegén?

Előre is köszönöm!
Anett

Kedves Anett!

Igen ott, vagy a sablonban. :wink: