Hibaüzenet

Sziasztok!











Ezt a hibaüzit kapom a vezérlőpultban (főoldalán a bővítmények (plugins) panelben)











Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 44439 bytes) in /home/forma1/public_html/f1hirek.info/wp-includes/wp-db.php on line 477











Mi okozhatja ezt? Melyik plugin?

Milyen tárhelyen vagy??

Kevés a rendelkezésre álló memória. Varnyu arra célzott, hogy a tárhelyszolgáltatóval kell felvenni a kapcsolatot, kérni őt a memória emelésére.











Ha valamelyik bővítmény memóriazabálására gyanakszol, akkor kapcsold ki az összeset, majd vissza egyenként, és figyeld, hogy melyiknél csap be a ménkű.

A tarhely.biz-nél vagyok

amennyiben van saját php.ini-d próbáld ki, hogy beleírod ezt:





php_value memory_limit 64M





vagy ha nincs akkor a .htaccess-be:





php_value memory_limit 64M


'Forma-1' wrote on '2009-12-25:




A tarhely.biz-nél vagyok








Szerintem csináld azt, amit Győző tanácsolt!





Amugy meg ez ingyenes tárnak tünik, azok meg valamiért nem igazán komálják a wordpresst! Ha régebbi verzád van, akkor egy frissités se árthat neki .. esetleg.

varnyu: 1. support reakcióidőre kár várni 2. ez tényállás ezen nem tud változtatni a frissítés. több memória kell neki. kész. ha adsz neki többet megy. ha nem akkor fuccs…


'hgrg' wrote on '2009-12-25:




több memória kell neki. kész. ha adsz neki többet megy. ha nem akkor fuccs...








Igazságod vagyon :D

Sikerült, a htacess-es verzió működött, köszönöm szépen a segítséget :rolleyes:


'hgrg' wrote on '2009-12-25:




varnyu: 1. support reakcióidőre kár várni 2. ez tényállás ezen nem tud változtatni a frissítés. több memória kell neki. kész. ha adsz neki többet megy. ha nem akkor fuccs...








Nem lehetséges, hogy az újabb verzióju WP kevesebb memoriát 'zabál'?


(nem tudom , csak kérdezem ) :blink:

nem sajna nálam nem ez a tendencia… talán, ha jól emlékszem (??) 2.7 környékén szállt el nagyon a dolog, de persze mindig igyekeznek optimalizálni, viszont az új kiegészítő funkciók természetesen (ált.) új/több erőforrást is esznek :)…