Hibás közzétételi ablak a szerkesztő felületen

Sziasztok!





Adott egy bloghálózat, ahol is a fő blog szerkesztő felületén hibás lett a “Közzététel” ablak működése.





A hálózat többi blogján jól működik ez az ablak. Csatolmányként beillesztettem a képet a hibáról.





Kérném a segítségeteket, hogy hová nyúljak, mit nézzek át, és mit állítsak vissza, hogy jó legyen.





Sok száz írás van már a blogon, nem szeretném elveszteni egyiket sem.





Új bejegyzés készítésekor is így néz ki a “Közzététel” ablak, ami rendkívül furcsa.





A dátum, még mindig tavaly Augusztusi időpontot jelöl, a képet ma reggel csináltam.











Segítségeteket előre is köszönöm!











[attachment=2135:hibas_wordpress_szerk.jpeg]

Szerveren jó az időbeállítás?





Plugin nem lett telepítve mostanság?





Frissítés nem korrigálja? (Vagy a wp core fájlok ftp-n történő felülírása)











Nekem amikor előre idpzítek egy bejegyzést, akkor a magyarról, német schulde feliratra változik a bejegyzést beküldő gomb szövege, már évek óta. Valami nem stimmel ennél a résznél, bár ilyen időcsúszást még nem tapasztaltam.


'syska' wrote:




Szerveren jó az időbeállítás?


Plugin nem lett telepítve mostanság?


Frissítés nem korrigálja? (Vagy a wp core fájlok ftp-n történő felülírása)





Nekem amikor előre idpzítek egy bejegyzést, akkor a magyarról, német schulde feliratra változik a bejegyzést beküldő gomb szövege, már évek óta. Valami nem stimmel ennél a résznél, bár ilyen időcsúszást még nem tapasztaltam.








A szerver időbeálítása jó, hiszen a többi blog ezen része jól működik.


Tegnap frissítettem a Wordpress-t, nem jött tőle helyre.


Az a sanda gyanúm, hogy valami az adatbázisban romolhatott el.


Azért köszi hogy segítesz.


Ami időpontot mutat a mellékelt képen, akkor csináltam egy Előzetest megjelenítő widgetet, ami sajna közzétette link formájában az időzített bejegyzéseket... és azóta rosz ez a része a Wordpressnek. Jó lenne már ha megjavulna, de ötletem sincs mit lehetne csinálni...

Nézd meg az adatbázis config részét, hátha az a módosítás lekevart és csak ki kell törölni azt a résztr. :slight_smile:











FIGYELEM! Biztonsági mentést csinálj előtte!