hát akkor most ez magyar vagy nem???

Leszedtem a wp 2.5 hu verzióját innen…











http://djz.hu/files/wordpress-2.5-hu.zip











letöröltem a teljes régi blogomat (2.33 angol)











táblákat is kiürítettem meg ahogy azt kell…











és akkor most mitől magyar a fentebb említett verzió??? mert nekem csak angolul fütyül!!!

















esetleg mivel analfabéta vagyok a wp-hez valaki mondja már meg nekem hogy hogyan kell az editor felületet magyarrá varázsolni, mert nem tudom mit kell az includes/ lang mappában lévő hu.mo fájllal csinálni…











itt egy kép is róla…























szerkesztve!


fityazz wrote:

letöröltem a teljes régi blogomat (2.33 angol)





Mér? a wp-content nevű folderhez soha nem szabad hozzányúlni frissítéskor... és a wp-config fájlt sem kell bántani meg a .htaccess-t sem (ha van)





fityazz wrote:

táblákat is kiürítettem meg ahogy azt kell......





Akkor ezt azt jelenti, hogy a régi blogod tartalmát nem akartad megtartani? ?ert különben NEM KELL az adatbázis táblákat kiüríteni!





fityazz wrote:

és akkor most mitől magyar a fentebb említett verzió??? mert nekem csak angolul fütyül!!!!





esetleg mivel analfabéta vagyok a wp-hez valaki mondja már meg nekem hogy hogyan kell az editor felületet magyarrá varázsolni, mert nem tudom mit kell az includes/ lang mappában lévő hu.mo fájllal csinálni....





Semmit. A fájl neve különben hu_HU.mo (és az nem mind-1). A wp-config.php fájl 24-ik sorát kell(ene) szerkeszteni, de a letöltött csomagban ezt már megtették:





define ('WPLANG', 'hu_HU');





Ha ennek ellenére nem működik, akkor valamit rosszul csináltál.





A vizuál dologhoz nem tudok hozzászólni, mert én mindig kiirtom és soha nem használom...

Köszönöm moshunak a hozzászólást!!!











teljesen uj blogot akartam, s ezért takarítottam ki a táblákat is…











csak a wp-configot taartottam meg hogy nem kelljen uj adatbázist létrehoznom, és persze az angol verzió volt definiálva, ebbe csúszam bele csúnyán…











szóval köszi mégegyszer…











a másik kérdést meg kivágtam mert nem ide tartozik ugyhogy átteszem máshova…