használható MU sablonok

Sziasztok!











Arra gondoltam, hogy itt összegyűjthetnénk néhány használható wp MU sablont. Linkekkel hivatkozzunk rájuk, ne csak névvel, azt hiszem ez mindenkinek hasznos lenne.





Egy mu alapot könnyebb lenne átszabni, mint egy sima sablont idomítani.











Ha már van ilyen téma, és elkerülte a figyelmemet, bocsánat.

















Üdv

Sziasztok!











A WordPress mu Homepage 1.6 by Michael Heilemann - themes/home sablonnal megy az oldalam. Tudtok valami más támát hozzá?











Üdv!

Kb egy éve egy MU-s melóhoz kellett főoldal, akkor regeltem a wpmudev.orgra és leszedtem a The Edublogs Homepage Theme sablont.

Köszi, de nem, fizetős regisztráció van.

Ha nekem kellene free wpmu theme, akkor beírnám a Google-ba, aztán körbenéznék itt: http://www.google.hu/search?q=free+theme+wpmu&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-a





:wink:


'Farkas wrote:

Ha nekem kellene free wpmu theme' date=' akkor beírnám a Google-ba, aztán körbenéznék itt: [url']http://www.google.hu/search?q=free+theme+wpmu&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-a[/url]


;)








nézzél, de nem találsz. pontosabban olyat amire szerintem gondolnak (főoldalnak). mert az nem igen van.

Miért nézzek Charlie? Én nem MU-zok. :slight_smile: :slight_smile:











Ha DjZoNe ajánlata nem megfelelő, free alig van, akkor pedig más, mégiscsak fizetőset kellene keresni. Vagy maradni annál, amit már jól megszokott.

Vagy csinálni egy kezdőlapot, szerintem nem egy übernehéz dolog.


Farkas Győző wrote:

Miért nézzek Charlie? Én nem MU-zok. :) :)





Ha DjZoNe ajánlata nem megfelelő, free alig van, akkor pedig más, mégiscsak fizetőset kellene keresni. Vagy maradni annál, amit már jól megszokott.








akkor minek linkeled be, ha meg se nézted ami t belinkelsz?

a kék sarokban Győző, a nehézsúlyú könyvelő, wp-ben (is) jártas guru, vajon győz ő?





a vörös sarokban Charlie, az extrát használók wp-zők réme, vajon károly?





lakhelyeik közötti táv nem elenyésző, a word-press.hu mégis mindent megtett azért, hogy a kedves nézők jól szórakozzanak, és összeeresztette e két profit, hogy ország-világ előtt vívják meg csatájukat.





csak most. csak önöknek. csak itt.

Szólaljon meg a Gong, most! :smiley:


'charlie wrote:

akkor minek linkeled be' date=' ha meg se nézted ami t belinkelsz?[/quote']





1. Talán azért, hogy segítsek...





2. Talán azért, mert valaki előbb kérdezett, mielőtt keresett volna....





3. Talán azért, mert kíváncsi voltam, hogy van- e kínálat...





4. Talán azért, mert láttam a keresőben, hogy van kínálat, de más nem látta még...





Ha a vendégeimnek készítek egy tálcányi szendvicset, különféléket, hogy kedveskedjem nekik, hogy éhségüket enyhítsem kicsit, azért nekem még nem kell végigkóstolnom az összeset, ugye? Különösen nem, ha nem is vagyok éhes... :) :)

Rosszul láttad, ugyanis nincs kínálat. Ingyenes WP MU homepage sablon nem létezik jóformán. Sajnos sokan a sima themet is wp mu themeként írják, mivelhogy ugye lehet mu alatt is használni.











vagy linkelj be nekem akkor pls. egy ingyenes WP MU homepage sablont.

Köszönöm a hozzászólásokat, ezeket végigjártam. Mindegyikkel elveszíti a leglényegesebb funkcióját, hogy mutatja, frissíti, a bloglistát, stb.





Ez nem jött össze frown.gif


gamemaster wrote:

Köszönöm a hozzászólásokat, ezeket végigjártam. Mindegyikkel elveszíti a leglényegesebb funkcióját, hogy mutatja, frissíti, a bloglistát, stb.


Ez nem jött össze frown.gif








Megcsinálod a sajátod, nincs mese :)

Hát ez nem nekem nem fog menni annyira nem értek hozzá, de van előtte más:





DjZoNe wrote:







Megcsinálod a sajátod, nincs mese :)

rakd fel a wp-super-cachet.











azért elég gáz szerver az amit ennyi user kiterhel.

Ha saját szerver, akkor meg kellene fontolni valami optcode cachet felrakni phphoz. eAccelerator, APC, xCache, stb.





A webszerver újra konfigurálásán is el kellene gondolni (worker mode).





Vagy valami gyors webszerverre váltani, mint mint mondjuk lighttpd, vagy nginx.

Sokminden más is fut a szerveren, 5-60 Megával húzzák, 4-500 apache fut általában.





Ezt kipróbáljuk, köszi!









charlie wrote:

rakd fel a wp-super-cachet.





azért elég gáz szerver az amit ennyi user kiterhel.

Na ezt majd a kollegám smile.gif









DjZoNe wrote:

Ha saját szerver, akkor meg kellene fontolni valami optcode cachet felrakni phphoz. eAccelerator, APC, xCache, stb.


A webszerver újra konfigurálásán is el kellene gondolni (worker mode).


Vagy valami gyors webszerverre váltani, mint mint mondjuk lighttpd, vagy nginx.