Hány bejegyzést képes kezelni a Wordpress

Szerintetek hány postot képes kezelni egy wordpress blogmotor?





Ami miatt felvetődött bennem a kérdés,az az,hogy egyik blogomon,ami felnőtt tartalmu,RSS alapon működő blog,ma tulléptem a 13 000 bejegyzést,és azt tapasztaltam,hogy bármit csinálok az admin felületen,mindig visszadob a login.php-ra.





Lehetséges hogy ez összefüggésben van a bejegyzések nagy számával?





Bár lehet hogy egészen más jellegű problémával állok szemben,csak hirtelen erre tudtam gondolni,mivel azután jelentkezett,hogy a mai napon néhányszáz bejegyzéssel bővült a blogom.





Valakinek van tapasztalata nagyszámú bejegyzést tartalmazó,kezelő wordpress motorról?

nem a wp-vel lesz gond.











esetleg a szolgáltatód korlátozza az adatbázis méretét?

Van ilyen tapasztalatom, de ott már 50e felett van szerintem a bejegyzések száma. Nem volt semmi probléma. Szerintem a szolgáltatónál kell kopogtatni.







bár ez erősen korlátozva van, hogy ne legyen túl sok, ám már láttam 1millió feletti WP-t is.

Köszönöm a válaszokat,megnyugtatott Hitetlen csatolmánya.





Most egy olcsó külföldi tárhelyen van a blog,de akkor valószínüleg költöztetés lessz belőle.


'ferencz000' wrote on '2010-05-21:




Most egy olcsó külföldi tárhelyen van a blog,de akkor valószínüleg költöztetés lessz belőle.








Én is (és többen is itt a fórumozók közül) olyan helyen vagyunk:


Olcsó és külföldi: Hostgator





de a legjobb!

Ismerem a Hostgatort,nekem is van ott egy tárhelyem,valószínűleg veszek náluk egy másikat,és akkor pár évre megoldódik ez a gondom.