Google Nexus 7

Sziasztok!











Úgy megörültem, amikor olvastam a hírekben először a Google első tabletjéről. Mint a kisgyerek, amikor meglát egy új játékot a kirakatban, azonnal én is akartam egyet, aztán csalódottam szembesültem vele, hogy csak j.hónapban ( talán ) jön európába a termék…











Gondoltam ránézek a vaterára, de ott csak előreutalással lehet rendelni, nyilvá nem utalok el valakinek 90-100e ft-ot csak úgy, hogy aztán majd lesz valami. :slight_smile:











Nem tud valaki ilyen készüléket megbízható forrásból?

Amcsi amazon nem szállít Eu-ba. Angolban meg még nincs hivatalos “by google”.

















£199.00 a londoni tesco-ban :slight_smile:

Megvárom inkább a Google Play-es webáruházat. Az a bajom ezekkel az amazonos megrendelésekkel, hogy ha bármi baja van a készüléknek, akkor nem tudok kihez fordulni. Nem tudom milyen garanciák vannak rá.

Na, Laci, pont ráéreztél: http://index.hu/x.ph…ehet_a_levesbe/ :slight_smile:

Olvastam! :slight_smile: :slight_smile: jó kis gép

nos igen.





egyrészt nekem is folyik a nyálam.





másrészt mire hivatalosan hazánkba ér, súrolni fogja a 100.000-t, viszont lesz hozzá magyar garancia.











Lazarevics: tacskóban ilyen nincsen és mennyiért? http://images.suite101.com/3698566_com_30161_mini_batmobile.jpg

Nem gond a 100e se hiszen mondjuk megveszem a cég nevére, akkor már csak 73e. Ami kb. 300$, annyira nem rossz az, szemben az iPaddal…

Meg is érkezett:





http://www.220volt.hu/Google+Nexus+7+16GB





http://www.interstore.hu/termek/Google-Nexus-7-16GB-p4656935.html ( róluk nem is hallottam még )

Kiváló tabletta, a hosszú akkumulátoros üzemidő… :smiley: :smiley:

Érdekes a 30 ezres árrés a kettő között!!!

Ahogy olvasom nincs garancia és ügyfélszolgálat a másiknál… Kétes eredetű.

Vagy… szlovákok! :smiley: Most nézem az oldalt, valami bódéból árulják. :slight_smile: :slight_smile:

Jön Európába a Nexus 7











A júliusi amerikai (plusz Ausztrália és Kanada) premier után másfél hónappal a Google elsöprő sikerű táblagépe, a Nexus 7 elkezdi az európai hódítást, a cég hétfőn bevezette a Google Play német, francia és spanyol verzióiba a tabletet. Hagyományos boltokban egyelőre nem kapható a Nexus, ahogyan a tengerentúlon is csak a Google online szolgáltatása az egyetlen, ahonnan megrendelhető, a boltokban hosszú előrendelési várólistákat kell kivárni.











A Nexus 7 fő vonzereje a képességeihez mérten meghökkentően alacsony ár, 199 dollár volt. Az európai verzió, ahogyan elektronikai eszközöknél szokás, ugyanennyi euró lett, mire átjött az óceánon, ami azt jelenti, hogy nagyjából 25 százalékkal kerül többe Európában, mint Amerikában (a szállítási költség még nincsen benne az árban). Az iPad Mini és a Microsoft Surface megjelenéséig azonban így is messze a legjobb ár-érték arányú 7 hüvelykes tablet ma a piacon.











A Nexust az Asus gyártja a Google számára, ami az új, 4.1-es Android operációs rendszert, és a Google Play ökoszisztémát adja mögé. A táblagép iránt elsöprő volt a lelkesedés, a amerikai boltokból egy hét alatt kifogyott, azóta is csak annyit tudnak gyártani, hogy az online rendeléseket ki tudják szolgálni, illetve az európai kezdőkészletet felhalmozzák. A 16 gigás változat gyakran hiánycikk a Google Playen is. Hogy mennyit adott el a táblagépből eddig a Google, arról egyelőre nincs hivatalos adat.











Nos én felhívtam az InterStore-t. Akit Laci szlováknak titulált. smile.gif





Tényleg azok! Az úriember elmondta, hogy szeptember 15.-e után tudják szállítani, 2 év teljeskörű garancia van rá. Ha most megrendelem akkor 64.571 Ft kell fizetnem mivel magyar cég nevére veszem és így elengedik az áfát. De ha nincs megrendelve az árat nem tudják garantálni.

Nem pejoratív értelemben hívtam őket szlovákoknak! :slight_smile: Én is beszéltem velük, nekem is elmondták ugyan ezt.

65ezres tabletta…





és előre ki kell fizetni? :o

Nem kell előre fizetni, kézbesítéskor is fizethető.

ha többen vennénk egyszerre nem adnak kedvezményt? :wink:

Miért? Billeg az asztalod lába? :slight_smile: :slight_smile:

ez kelet, itt semmi sem stabil!