google analytics

szolt a wp, hogy van új google analytics plugin, frissítettem is, de az uj (2.6.3) nem mukodik. a beállításoknál mindenhol csak egy a betu jelenik meg a formokba, ha kitolttom, akkor se adja be a kodot az oldalra.











más is tapasztalta ezt?

Igen, én is tapasztalom. Most próbálom telepíteni és sehogy sem sikerül. Úgy tűnik mindent beállítottam és mégis azt írja az adsense kódnál, hogy nyomonkövetés nincs telepítve.





Ha erre jár egy tapasztaltabb kérek segítséget, hogy mi a teendő. Köszönöm.

SZia! Nagyon egyszerű a dolog! Megnyitod a footer.php-t a sablonod könyvtárában, aztán a fölé bemásolod a kódot, amit amit a google generált neked. HA még mindig nem mennek, akkor kérlek, hogy másold be az oldalad címét.

Szia! kösz a gyors választ, sikerült a telepítés! Legalábbis mostmár azt írja, hogy nyomonkövetés telepítve. Remélem így használható lesz minden.











Az oldalam: http://mlmhogyan.com

Örülök. Sok sikert a bloghoz! :wink:


'Patai wrote:

SZia! Nagyon egyszerű a dolog! Megnyitod a footer.php-t a sablonod könyvtárában' date=' aztán a fölé bemásolod a kódot, amit amit a google generált neked. HA még mindig nem mennek, akkor kérlek, hogy másold be az oldalad címét.[/quote']





azért ez nem ugyanaz, mint amit ez a plugin nyújt. Mellesleg a Google Analyticator hozza ugyanezt a funkcionalitást, és működik