google ads és header kép

1,Hogy tudom a k2-es témában modosítani a felső képet egy saját képre?





2, Hogyan tudom a google ads hirdetéseimet betenni a blogomba? Hova ajánlatos ezeket tenni, milyen méret?











Elnézést hogy egyszerre kettőt kérdezek. ma kezdtem ezt a wordpress-t és ezek merültek fel bennem

k2-ben a smink beallitasoknal van egy olyan hogy custom header, na ott tudsz feltolteni hozza kepet, ha az images/headers konyvtar irhato, es a k2 beallitasoknal tudod kivalasztani a kepet











a hirdeteshez meg itt egy plugin:





Mighty Adsense

köszönöm szépen kipróbálom





skin okés lesz de google ads-t nem vágom hogy kéne használni hogy meg is jelenjelenek saját hirdetéseim


'dani wrote:

Hogyan tudom a google ads hirdetéseimet betenni a blogomba? Hova ajánlatos ezeket tenni' date=' milyen méret?[/quote']


Gondolom kaptál a google-tól valamilyen beszúrandó kódot, és azt kelle betenni az oldal megfelelő helyére:


A frekventált helyek a következők:


-nyitóoldal teteje


-nyitóoldal egyéb helyei Pl: nyitóoldal alján található lead és hírlevél jelentkezési lehetőség


-a nyitóóldalról a saját menüjéből és/vagy egy lead-ből nyíló teljes aloldal Pl: "marketing" menüpont


-nyitóóldalról letöltésnél vagy bezárásnál nyíló popup


-következetesen minden oldalon megjelenő hirdetés





A hirdetéseim beszúrásához a WP-Ads plugint használam. Ebben létrehozok egy hirdetést, beírom a megfelelő kódrészletet, és csak egy rövid kódocskát kell a megfelelő helyre beszúrni (abba a php fájlba, ahol látni szeretnéd). A hirdetés változtatásakor csak a WP-Ads beállításainál kell változtatni és nem kell mégegyszer belenyúlni a php kódba.

hmm sajna ez még mindig nem világos így :frowning:





ha nem nagy fáradság valaki leírná lépésről lépésre?