Gólyalábasok

A Nagykanizsai Gólyalábasoknak készítettem ezt. Szeretném ha véleményt mondanátok róla.











http://golyalabas.extra.hu/

nekem egesz korrekt, bar a gorgetosavot megformaznam egy kis css-el ha mar odaraktad kozepre, na meg kene neki balra egy kis margo, mert igy total odaer a szoveg











a megjegyzeseknel az a keret szentem nem odavalo es a szovegmezoknek is jobb lenne egy transparent background











ha mar a hatternel tartok akkor az oldal hattere nincs ismetelve, nekem nagy felbontasban egyszeruen csak vege lesz











na meg nem tudom hogy pontosan mekkora felbontasra tervezted a lapot, de se 800-ban se 1024 ben nem fer ki legalabb az egyik iranyba, igy akkor már lehetne egy kicsivel magasabb is











szerintem (=

csatlakozom, szerintem is.











+











én a keret a keretben megoldásoktól mindig frászt kapok, és kapkodok a jobb felső piros négyzetben lévő X után… :frowning:











a Nagykanizsai Gólyalábasok felirat koncepcióját a lapon nem egészen értem.





ott ugyebár két egymáson fekvő de kicsit elforgatott papír van, ha úgy tetszik.





namármost erre viszont csak “úgy” (alanatúra) rá van pottyantva a felirat, pont a két lap fedésére…











az mitől lehet, hogy a szövegben jók az ő-k, de a menüben már nem?











a színek tetszenek, melóban csak 1024-el pásztázok, de TRZ biztos nem téved az ismétlődés hiányában.





a logó zseniális, de miért csak egy lába van szegénynek? :wink:











egyébként más is elsőre gólyabálosok-at értett? :wink:

Ezt én sem értem, hogy miért nincs hosszú ő pedig máshol meg jó :S





Amúgy ez csak egy ideigenes megoldás ez a gördíthető div majd valami pofásabbat keresek, és most meg is kérlek titeket, ha tudtok, akkor valami JS scroller-t mutassatok már.











A grafikán meg sajnos már nemutdok javítani max a backgroundot majd kicserélem vagy ilyesmi. Köszi az eddig írtakat.


'mano wrote:

az mitől lehet' date=' hogy a szövegben jók az ő-k, de a menüben már nem?[/quote']


Az mindig attól van, hogy a template fájl szerkesztésekor nem utf-8-cal mentik el a szerkeszett fájlt...

akkor egy szimpla richtext fájl is képes tartalmazni a kódlapot??