Genesis Theme

Valószínű azért rakja egymás alá mert nem fér el már két kép. Legalábbis a jelenlegi első postodnál amiben egy barna hajú hölgy van ott az a helyzet. Ha képeket raksz be, előnyösebb egy galériát használni. Jobban is néz ki és nem kell vele sokat melózni csak feltölteni és beilleszteni az adott postba az albumot. (nextgen gallery mondjuk)

Sziasztok!











Már régóta a Genesis nevű wp sablont használom,kissé már át lett alakitva az eredetihez képest.





Eredeti:http://themes.rock-kitty.net/genesis/





Saját a profilomban levő honlap.





Az a gondom hogyha nézőképeket,thumbnailokat illesztek postba,akkor azokat nem egymás mellé,hanem egymás alá pakolja.





Mit kéne átírni,hogy egymás mellé illessze a nézőképeket?





Köszönöm


'Efrud wrote:

Valószínű azért rakja egymás alá mert nem fér el már két kép. Legalábbis a jelenlegi első postodnál amiben egy barna hajú hölgy van ott az a helyzet. Ha képeket raksz be' date=' előnyösebb egy galériát használni. Jobban is néz ki és nem kell vele sokat melózni csak feltölteni és beilleszteni az adott postba az albumot. (nextgen gallery mondjuk)[/quote']





Jó tippeket adsz!


Köszi.


Megnézem ezt a nextgen gallery-t.


A hírnév+ az valami jutalom?


Adtam egyet én is.Ha nem az akkor bocs.

Igen az arra, van kitalálva, hogy ha valaki segít valakinek akkor ad egy pluszt. Nextgenhez van valahol a forumba fordítás is.


'Efrud wrote:

Igen az arra' date=' van kitalálva, hogy ha valaki segít valakinek akkor ad egy pluszt. Nextgenhez van valahol a forumba fordítás is.[/quote']





Na, már sikerült beüzemelnem a nextgen gallery-t.


Ha megnézed a honlapom láthatod.


Szuper lett,szerintem.Meg tök egyszerű kezelni is.


Tömörített fileket is kezel,meg minden.


Kösz a tippet.

a kamu msn tálca is feljött