Galéria

Sziasztok!











Problémám a következő , ez a NEXTGEN Gallery…











Nem azt csinálja amit szeretnék.











0. Készítek egy Galériát




  1. Feltöltök 5 db képet




  2. Készítek neki egy albumot




  3. Így van egy Albumom , amiben van egy Galéria




  4. Feltöltök még 5 db képet egy másik Galériába




  5. Beleteszem őt is az előző Albumba











    Most a kérdés…











    1.) … Hogy tudnám azt megcsinálni ,hogy egy általam létrehozott menübe (oldalba) bele rakja a 2 Galériát vagy az Albumot.











    Próbáltam és sehogy se ment , vagy ÚJ menü csinált magának és ott jelenítette meg.











    2.) … Ha egy Galériának megadom azt , hogy “Új oldal létrehozása -> Galéria ( mert ide szeretném megjeleníteni az összes galériát egymás mellé )” , akkor semmit sem csinál vagyis nem jeleníti meg a képeket a menüben, hanem létrehoz egy all menüt a galéria nevével és ugy nyitja meg! Na én erre a problémára keresek megoldást.











    3.) … Minden Galéria ( 4db lesz ) abban az egy menüpontban jelenjen meg.











    4.) … vagy esetleg csak az Albumot kellene odarakni?! De hogy…?











    5.) … Annyit b***kodtam vele , hogy amikor kitöröltem azt a menüt ami a galéria nevéből állt , akkor is még ott volt ha egy bizonyos , pl. Esküvőszervezésre kattintatom , de ha másik menüre akkor eltűnt! Ez úgy hogy? Hogy tudom megoldani ezt?











    Ez így ennyi lenne. :slight_smile:











    Lenne egy nem ide vágó ,de lehet hogy gyors és nekem jól jövő segítség…











    6.) …Amikor feltelepítettem a WordPress-t , akkor csinált magának 2 menüt ( “Kezdőlap” és egy “Ez a második menü” ) a “Kezdőlap” menüt nem tudom sehol se szerkeszteni…Nem találom , hogy hol tudnám átnevezni másra , de a tartalmát tudom törölni. SEGÍTSÉG!











    7.) …Nem tudom kikapcsolni a hozászolásokat az oldalakon, bejegyzéseken. Megtaláltam ,hogy hol lehet, de nem akarja KIKAPCSOLNI , hiába megyek rá ,hogy kikapcsolás. Egyszerűen nem hajlandó!











    8.) … Egy alap sablonnál “twentyeleven” elkészítettem a saját témámat. De nekem egy mozgó (DIAVETÍTŐ) kép kellene a helyére…Úgy oldottam meg , hogy a forrásfájlban kitöröltem az includot és beillesztettem egy object Tag-et. De csak a főoldalon mutatja a diavetítőt , ha egy másik linkre kattintok , akkor sajnos nem megy! Miért van ez? Hogyan oldhatom meg?

Van egy olyan kiemelt témánk, amelynek az a neve, hogy NextGEN Gallery (http://forum.wphu.org/topic/298-nextgen-gallery/)











Légyszíves, ott ismételd meg a kérdésedet, ha abban a fórumtémában nem leled fel a megoldást.











És, ha úgy döntesz, hogy megismételed a kérdésedet, akkor ne ilyen semmitmondó címet adjál, ha lehetséges.











Itt és most lezárom ezt a témát.