Galéria plugint keresek

Sziasztok!











Egy olyan galéria plugint keresek, amely képes veletlenszeru kepeket oszlopban vagy sorban vagy akar egyszerre mind2-ben megjeleniteni. Egyik oldalon talaltam is egy ilyet, ami megtetszett, de mint kezdo WP-s nem tudom, hogy melyik ez:











itt van











Tovabba, ezen az oldal elejen levo dia szeruen megjeleno kepes bigyiot ezt vmi scrippet, vagy pluginnal lehet megoldani?











Elore is koszonom. :slight_smile:

Ez egy slider amely benne van ebbe a sablonba. Meg lehet oldani ugy hogy integrálsz egy ilyen slidert a sablonba vagy keresel, egy content slider plugint. Van belőle pár.





U.i.: Laci egész jo ez az oldal, nem tudod ki csinálta? :smiley:

Galeira pluginnal kapcsolatban?


'MrMind' wrote on '2009-11-18:




Galeira pluginnal kapcsolatban?








Nem tudom it nem értesz, egészen jó mankókat kaptál szerintem.





A fenti oldal pedig "tökvéletlenül" Patai Laci kutyájának az oldala :D

'DjZoNe' wrote on '2009-11-18:




Nem tudom it nem értesz, egészen jó mankókat kaptál szerintem.





Szerintem meg nem, mert szerettem volna az oldalamra egy galeriat, ami a fent megirtaknak megfelel, erre csak az utobbi kerdesemre kaptam valaszt. Szerk: mert moderator vagy, meg lehetnel kedvesebb. Te is voltal kezdo. Bar nem tom miert nem lehet leirni, hogy tudnam javasolni ezt a plugint es ezt es ezt...

'MrMind' wrote on '2009-11-18:




Szerintem meg nem, mert szerettem volna az oldalamra egy galeriat, ami a fent megirtaknak megfelel, erre csak az utobbi kerdesemre kaptam valaszt. Szerk: mert moderator vagy, meg lehetnel kedvesebb. Te is voltal kezdo. Bar nem tom miert nem lehet leirni, hogy tudnam javasolni ezt a plugint es ezt es ezt...








Mivel nem mutattál oldalt, és nem mondtad el, hogy milyen sablon használsz, ezért nem tudjuk neked melyik lenne jó.


Ugyanis, vannak amik olyan javascript frameworkkel készülnek, amik összeakadhatnak más bővítményekkel, vagy bizonyos sablonokkal.





Ezért talán legegyszerűbb, ha ellátogatsz a WordPress plugin repositoryba, és rákeresel Efrud által segítségül adott 2 szóra (content slider). Közel 60 találatot fogsz kapni, amiből szerintem megtalálod, ami neked a legmegfelelőbb.