furcsa ékezetes betűk a kulcsszavakban Megoldás?

Sziasztok!











Egy plugint keresek ami automatikusan javítja a következő hibát. Amikor “seotools”-al lekérdezem a kulcsszó sűrűséget, fura ékezetes karakterek jelenek meg pl.: [font=Arial, Helvetica, sans-serif:2gn9kns1]kulcsrakÄ‚Å sz = kulcsrakész[/font:2gn9kns1] Kellene egy plugin amivel helyre áll a rend, automatikusan. Valakinek valami ötlet?

Talán adj egy url-t, amin megnézhetjük mi is a gond. Feltehetően karakterkódolási probléma lesz.

Hiába adok neked url a honalap megjelenésével minden rendben van.

Akkor ne adj url-t.





Viszont akkor a választ sem adjuk meg.











Csak így tovább. :smiley:

rendben köszönöm

epszol!











Vannak olyan gondok, ami a forráskódra való rátekintést követően egy gyakorlott wp-s számára nyilvánvaló.











Az, hogy egy honlap rendben megjelenik, nem azt jelenti, hogy minden része hibátlan - amint ezt te is tapasztaltad.











Ha segítségért folyamodsz a Közösséghez, és valaki jelentkezik, hogy segítene, akkor állj rendelkezésére, hogy tudjon rendelkezésedre állni. :wink:











Szóval: karakterkódolás-beállítási gondod van, ami lehet éppenséggel egy rossz deklaráció, vagy bővítmény-hiba, vagy adatbázis-beállítási gond, stb.

Sziasztok!











Köszönöm, a hozászolásokat. Sajnos nem látom, hogyan és mi módon lehet segíteni azzal ha megmutatja az ember a megoldást. Én jobban szeretem megérteni mit miért és esetleg milyen irányba lehet elindulni megoldás megvalósítása érdekében. Jelenleg úgy néz ki megtaláltam a megoldást és működik, de viszont nem biztos hogy tökéletes. Ha van komment, jöhet ;]















<?php



//PHP-Mysqli cikk



header (‘Content-Type: text/html; charset=UTF-8′);



$dbh = mysqli_connect(“”, “felhasznalo”, “jelszo”, “adatbazis”);



mysqli_query($dbh, “SET CHARACTER SET utf8″);



mysqli_query($dbh, “SET NAMES utf8″);







$sql = mysqli_query($dbh, “SELECT * FROM contents where content_id=1″) or die( mysqli_error() );







$adat = mysqli_fetch_assoc( $sql );



echo $adat['content'];







mysqli_close( $dbh );



?>









<?php





//PHP-Mysqli cikk





header (‘Content-Type: text/html; charset=UTF-8′);





$dbh = mysqli_connect(“”, “felhasznalo”, “jelszo”, “adatbazis”);





mysqli_query($dbh, “SET CHARACTER SET utf8″);





mysqli_query($dbh, “SET NAMES utf8″);











$sql = mysqli_query($dbh, “SELECT * FROM contents where content_id=1″) or die( mysqli_error() );











$adat = mysqli_fetch_assoc( $sql );





echo $adat['content'];











mysqli_close( $dbh );





?>





Sziasztok!



Én is hasonló problémával küzdök. Amikor a http://www.seotools.hu/contentcheck.php megnézem a weblapomat a tartalom ellenőrzőbe akkor mindenféle karakterek jelennek meg az ékezetek helyet. Teljesen kezdő vagyok ebbe a témába és ötletem sincs, hogy hogyan lehetne ezt orvosolni. A programozáshoz nem értek, a sablont megvásároltam és némi ismerettel tudtam a honlapot megcsinálni.



Aki tudna nekem segíteni nagyon megköszönném! A honlapom pedig : http://kedvencfekhely.hu/



Nagy Győző

Sehogy. Az oldalad rendben van. Istvánék (seotools.hu gazdái) kicsit le vannak maradva a kor követelményeitől, náluk még a charset=iso-8859-2 dívik utf8 helyett…

Köszönöm szépen a választ! Most már picit nyugodtabb vagyok:)