Fruitful sablon módosítások

[font=arial, helvetica, sans-serif:14kwxtuw]Sziasztok![/font:14kwxtuw]



[font=arial, helvetica, sans-serif:14kwxtuw]A Fruitful sablont használom WP/WC párosban, és szeretném egyedivé tenni, aminek egy része ment is az én tudásommal, de vannak módosítások amiket nem tudok véghezvinni, ezekhez kérnék segítséget, tanácsot, tippeket. Próbálkoztam már az angol nyelvű fórumon is, de ott elhajtottak azzal, hogy ez nem WC módosítás hanem sablon módosítás és / vagy hibás a sablon és kérjem a sablon készítőjének a segítségét. Utóbbi viszont pénzbe kerül.[/font:14kwxtuw]




[font=arial, helvetica, sans-serif:14kwxtuw]1. Hogyan tudom megváltoztatni a hátterét a szövegbeviteli mezőnek a WC-n belül pl a "Fiókadatok" menüben? Jelenleg a content page háttérszínét veszi át, de szeretném, ha fehér lenne.[/font:14kwxtuw]

[font=arial, helvetica, sans-serif:14kwxtuw]Lásd KÉP[/font:14kwxtuw]


[font=arial, helvetica, sans-serif:14kwxtuw]2. Hogyan tudom eltávolítani a WC aloldalak címét, pl: Fiókadatok, Címek stb. [/font:14kwxtuw]

[font=arial, helvetica, sans-serif:14kwxtuw]Lásd bal felső sarok KÉP[/font:14kwxtuw]


[font=arial, helvetica, sans-serif:14kwxtuw]3. Hogyan tudom elérni, hogy a keresőmező háttérszíne minden böngészőben azonosan fehéren jelenjen meg? Jelenleg Ffoxban szürke (átveszi a content page színét), Chrome-ban pedig rendesen fehér, amit mindenhol szeretnék elérni.[/font:14kwxtuw]

[font=arial, helvetica, sans-serif:14kwxtuw]Lásd KÉP[/font:14kwxtuw]


[font=arial, helvetica, sans-serif:14kwxtuw]4. Hogyan tudom eltávolítani a rendező sávot a termékek oldalról?[/font:14kwxtuw]

[font=arial, helvetica, sans-serif:14kwxtuw]Lásd KÉP[/font:14kwxtuw]


[font=arial, helvetica, sans-serif:14kwxtuw]Előre is nagyon köszönöm a segítséget![/font:14kwxtuw]

A 4. pont megoldása időközben sikerült.

  1. Css-t kell módosítanod.
  2. Admin/Oldalak/ ami kell, azt törlöd. Az admin/megjelenés/menü részből is lehet törölni kell.
  3. Ez css-ban egy hiányosság, hiba lesz szerintem. Css módosítással fix-en meg kell adni a háttérszínt.

Köszönöm a választ, idő közben minden problémát megoldottam, bár nem kevés időmbe került :slight_smile:

És elmondanád pár szóban a nagyérdeműnek, hogy miképpen oldottad meg? Aki erre jár, hadd tanuljon belőle. Köszönjük előre is!