Frissítés után káosz

Sziasztok!











Frissítettem a WP 3.1-et a legújabbra 2 nappal ezelőtt, és a Graphene témát is.











A Graphene témának van egy olyan tulajdonsága, hogy hírsávot lehet tenni a főoldalra, ahol egymást váltogatva mennek az új bejegyzések címei és rövid leírásuk. Ebből a hírsávból valami szemét keletkezett és az oldal alján jelenik meg. 2 hivatkozást rak be képekkel együtt.











A felső részt, ami váltogat már kikapcsoltam a beállításoknál, de még mindig ott az a szemét, megnéztem chrommal (elem kivizsgálása) az elemeket, “homepage_panes” néven volt ott egy blokk. Rákerestem erre a kifejezésre az összes fájlban, ami van a szerveren, kb. 5 php és 2 css fájlan volt megtalálható. Meg egy xml-ben is azt hiszem. a 2 css fájlból kivettem, de ugyanúgy megjelennek a hivatkozások és a szöveg. Ezeknek a html kódjára is rákerestem még az adatbázisban is, de semmi.











Most megváltoztattam a főoldalt. Bármely statikus oldalt állítom be, mindig odateszi azt a szemetet a végére, de ha csak magát a statikus oldalt (pl. Üdvözöljük vagy Településtörténet) nyitom meg a rendes linkjével, akkor minden rendben van. Ez frissítés óta van így. Mitől lehet ez, vagy hogy tudnám megoldani?











oldal címe: somogyur.hu











Köszi a segítséget!