Frissítés után egy üres oldal jelenik meg

Hali!











Ma frissíteni akartam a wordpress -t 2.7 -ről a 3.0 -ra, ki is írta hogy a frissítés sikeres volt, de miután rámentem az oldalra egy üres lap fogadott. De például az admin felületre be tudok lépni, és ott minden rendben van, nem ír ki semmilyen hibaüzenetet. (amúgy a wordpress -t manuálisan frissítettem, mert az automatikus valamiért nem működött)

Az új configban van lehetőség egy WP_DEBUG nevű konstansot definiálni.





Ha ezt megteszed kifogja írni a hibát, valahogy így









Code:

define("WP_DEBUG",true);

Beírtam, de ugyanúgy semmi, egy üres lap fogad.











Szerk: Most már jó, a sablonnal volt a baj, köszi!

Bocs, már nem tudtam szerkeszteni:











Most ezt az üzenetet kapom:









Quote:

Notice: register_sidebar_widget már elavult a 2.8 verzió óta! Ezt kell használni: wp_register_sidebar_widget(). in /var/www/weboldala.net/funk648/www/wp-includes/functions.php on line 3237





Notice: register_widget_control már elavult a 2.8 verzió óta! Ezt kell használni: wp_register_widget_control(). in /var/www/weboldala.net/funk648/www/wp-includes/functions.php on line 3237

Válts vissza az alap twentyten sablonra, nézzük az megy-e


'DjZoNe' wrote on '2010-07-07:




Válts vissza az alap twentyten sablonra, nézzük az megy-e








Arra van beállítva, és most csak bizonyos menüpontok működnek az adminban, a többinél ezt írja ki:





Quote:

ďťż


Notice: register_sidebar_widget mĂĄr elavult a 2.8 verziĂł Ăłta! Ezt kell hasznĂĄlni: wp_register_sidebar_widget(). in /var/www/weboldala.net/funk648/www/wp-includes/functions.php on line 3237





Notice: register_widget_control mĂĄr elavult a 2.8 verziĂł Ăłta! Ezt kell hasznĂĄlni: wp_register_widget_control(). in /var/www/weboldala.net/funk648/www/wp-includes/functions.php on line 3237





Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 491520 bytes) in /var/www/weboldala.net/funk648/www/wp-admin/menu.php on line 235

ďťż:











ezt a három fölösleges karaktert nem kéne onnan kipucolni, mondjuk, egy Notepad+±szal? :unsure:









Code:



Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 491520 bytes) in /var/www/weboldala.net/funk648/www/wp-admin/menu.php on line 235








de úgy tünik, hogy a memóriát is kevesli ...

Átnéztem a functions.php -t Notepad++ -al de nem találtam meg benne.

config.php nézd meg

Ott sincs benne.


Code:

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 491520 bytes) in /var/www/weboldala.net/funk648/www/wp-admin/menu.php on line 235








htaccessben meg kellene emelni a felhasználható memóriát 64 megára.

Nekem olyan fájlom nincs. Vagy ezt létre kell hozni?

Ha használsz permalinkeket, akkor automatikusan létrejön ez a fájl.

Nem használok, de akkor hogy hozzam létre?

Itt leírtam a két lehetőséget:











http://forum.word-press.hu/topic/3801-wordpress-30-rc2/page__view__findpost__p__32529

Kösz, mostmár az első hiba így elmúlt, de ha bekapcsolok bármilyen bővítményt még mindig ezt kapom:









Quote:

Notice: register_sidebar_widget már elavult a 2.8 verzió óta! Ezt kell használni: wp_register_sidebar_widget(). in /var/www/weboldala.net/funk648/www/wp-includes/functions.php on line 3237





Notice: register_widget_control már elavult a 2.8 verzió óta! Ezt kell használni: wp_register_widget_control(). in /var/www/weboldala.net/funk648/www/wp-includes/functions.php on line 3237

Be van kapcsolva valami bővítményed, ami régi widget hívást használ.

Igen, a bővítménnyel volt a gond, úgyhogy a probléma megoldódott, köszi a segítséget. :slight_smile:

htaccess leírást köszönöm! :wink: