FOXIHOST - Korlátlan GB Webtárhely

A Foxihost egy nemrégiben alakult professzionális magyar tárhelyszolgáltatás. Mi egy fullosan felszerelt cPanel kezelőpultot biztosítunk az ügyfeleink számára Softaculous 1-klikkes scripttelepítővel és RV SiteBuilder weblapépítővel. Weboldalaid számára annyi helyet biztosítunk, amennyire szükséged van, azaz korlátlan GB tárhelyet és havi adatforgalmat ajánluk. Két különböző adatbázist használunk: MySQL és PostgreSQL. Itt egy remek lehetőség, hogy olcsón egy profi tárhelyhez juthass, ami kezdőknek és profiknak is tökéletes. Ez egy európai tárhelyszolgáltatás, a minimum 4GB RAM-os zervereink Németországban vannak és lesznek, emiatt a tárhely gyorsasága Magyarországon és lenyűgöző. Nézzük a csomagokat röviden!











Basic Csomag:





Korlátlan GB Tárhely





Korlátlan GB Adatforgalom





Tárhely 1 Weboldalhoz





0 Addon Domain





4 Parked Domains





50 Aldomain





10 MySQL és/vagy PostgreSQL Adatbázis





100 Email Felhasználó





Ár: 1.95 EUR vagy 595 HUF havonta.











Medium Csomag:





Korlátlan GB Tárhely





Korlátlan GB Adatforgalom





Tárhely 5 Weboldalhoz





4 Addon Domain





30 Parked Domains





150 Aldomain





30 MySQL és/vagy PostgreSQL Adatbázis





300 Email Felhasználó





Ár: 3,95 EUR vagy 1,195 HUF havonta.











Ultimate Csomag:





Korlátlan GB Tárhely





Korlátlan GB Adatforgalom





Tárhely Korlátlan Számú Weboldalhoz





Korlátlan Addon Domain





Korlátlan Parked Domain





Korlátlan Aldomain





Korlátlan MySQL és/vagy PostgreSQL Adatbázis





Korlátlan Email Felhasználó





Ingyenes Domain!





Ár: 5,95 EUR vagy 1795 HUF havonta.

















Fizetési lehetőségek:





Bankkártyás: Biztonságos és egyszerű fizetés Paypallal euróban.





Bankpénztári befizetés: Banki átutalás forintban. A számlaszámot annak, akit érdekel, privátban elküldöm.

















Részletek a weben:





Magyar oldal: http://hu.foxihost.com/





Nemzetközi oldal: http://foxihost.com/











[hr:138g4v8x][/hr:138g4v8x]











Kérdéseket és véleményeket ebben a témában lehet megfogalmazni.

Tényleg jónak néz ki. Éves fizetési lehetőség is kellene, nem?

Tényleg szuper, a magyar oldalon a megrendelés gomb nem működik. :slight_smile:

Van éves fizetési lehetőség, az a megrendelőlapon kell kiválasztani.





A megrendeléses linket majd javítom. Egyenlőre egy új designon dolgozom.

A tárhely valóban korlátlan? Mert akkor nagyon jó az ajánlatotok. Ha még a szupport is kielégítő, akkor megfontolom és át költöztetem az oldalunkat hozzátok.:slight_smile:

nem akarom rontani az üzletet, de semmi sem korlátlan. egy számot mindenhova be kell írni… kb mint a gmail. ott is x GB korlátod van, csak folyton nő elvileg ill. sosem tudod kinőni…





ez webes esetben azért lehet bizonytalan megfogalmazás, mert nem tudhatod hogy miről beszélnek pontosan mikor “korlátlan tárhely”-et emlegetnek.





A hely korlátlan?





Az adatforgalom?(és ebbe most mi is tartozik bele pontosan?)





A beállítások lehetősége?





A színek amiket a weblapomon használhatok? :smiley:





Érted hogy mennyi különbség van a dolgok között…

Patai Laci tudna mesélni, hogy hogyan lett felfüggesztve a korlátlan tárhelye itt, meg ott, mert túl sokat ettek az oldalai, és nem érte meg a szolgáltatónak… :slight_smile:

:wink: nekem is voltak -vannak- hasonló eseteim időnként…

Erről nekem is akadnak tapasztalataim. Most éppen a Hostgator-tól kaptam egy ultimátumot, hogy vagy dedikált szerverre, vagy legalább 5-ös szintű VPS szerverre költözzek, mert az megosztott szerver lefekszik a forgalomtól. A szépséghiba benne az, hogy nem a normális forgalomtól, hanem attól, ami a nem működő Hotlink Image Protection hiányából adódik…





Meg kell mondanom, azért az ő support-jukkal is lehet nyűglődni. Mindig készségesek, néha nagyon profik, de volt, amikor többet rontottak, mint segítettek.

Változások történtek.





Én a korlátlan dolgokba láttam az üzletet, de mint kis tárhelyszolgáltató, nem jött be a dolog.





http://foxihost.com/











Most inkább egy csúcsminőségű tárhelyet kínálok.

















Amúgy tisztában vagyok vele, hogy semmi sem korlátlan, de ha kikötöm a felhasználási feltételekben - amit úgysem olvas el senki -, hogy mit szabad, és mit nem, láthatatlanul jól le tudnám korlátozni a táérhelyet.











De nem teszem…inkább újítottam a dolgokon.























Nem kell VPS-t használni, egyszerűen igénybe kell venni egy olyan szolgáltatót, ami nem “overseller”.





Tudnám ajánlani a sajátomat: http://foxihost.com/





Vagy: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx vagy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

ez nagyon király de egy szál konkrétumot nem írtál!

"Jó kis mobilinternettel nyomulok időnként, ezért gondoltam, jól megnézem a 3 linket. Meg is csináltam, és a leglassúbb linkjét meghagytam. Nem azért, hogy más is szívjon vele, hanem azért, mert ez nem a reklámoldalak helye. Ha szeretnéd a kérdést üzleti alapra helyezni, fordulj az oldal gazdájához.











Ha pedig nem, akkor mondjál többet magadról, a szolgáltatásról, úgy ahogyan azt hgrg nagyon helyesen megjegyezte előttem. :wink: