Fotó galéria

Azok is képek. lightbox.css 53. és 54. sor

Mindenre gondoltam csak erre nem… :smiley: Megcsináltam magamnak, szerintem jó lett. Akit érdekel az letöltheti innen, vagy megtekintheti működés közben itt.











eMeM! Nyugodtan berakhatod a csomagba is, ha gondolod. :smiley:

eMeM,











rendes vagy köszönet érte.











(bár még mindig nem működik rendesen, sztem valamilyen css probléma lehet továbbra is, de nem értek sajna hozzá)











üdvmiki


eMeM wrote:

Azok is képek. lightbox.css 53. és 54. sor





Ezt megnéztem de ez a két sor csak az előző és következő képek linkjének a stílusát állítják be.





Ami a képek két oldalán jelenik meg az tényleg kép. Kétféle van: next.gif - nextlabel.gif


Ezeket a wp-lightbox2.php 21. és 22. sorában kell átírni - ha next helyett ilyet akarsz látni: >.





Ezt kellene átírni: Image 1 of 16 - ez szövegként jelenik meg.

sziasztok!











miért van az h az fgalériban szétcsúszik az odlal?

Én elég sok témával kipróbáltam, és sajna kb. az 5%-ával jelenik meg rendesen az fgallery.





Ha valaki tudja a megoldást, hogy mibe kell beletúrni, hogy rendesen jelenjen meg, azt én is szívesen venném.











Köszi

Nagyon sok esetben csak egy

lezáró tag hiányzik az ilyen kinézetet is módosító pluginokból.





De felépítésre és a sablonok fajtáira való tekintettel ez bárhol előfordulhat.











De ilyen esetekben írjatok linket, hogy lássuk mi a probléma.

Lefordítottam a myGallery plugint. Ha valakit érdekel letöltheti a magyarított változatot:





http://users.atw.hu/jppress/?p=58

Halihó!





Azt szeretném kérdezni, hogy a WPG2 pugint használta-e már valaki? A plugin összeolvasztja a Gallery2 nevű képtár motort és a Wordpresst. Működik is rendesen, de egy hiba jelentkezett, amit csak most vettem észre! Ha aktiválom a plugint akkor a WYSWYG szerkesztőben nem működnek a gombok, bármelyikre kattintok nem történik semmi, nem csinálja meg a parancsot (félkövér, dőlt, stb…). Ha deaktiválom akkor tökéletesen működik. Van valami ötletetek? Vagy létezik más szövegszerkesztő hozzá?

Én még nem próbáltam. De majd egyszer mindennek eljön az ideje… :smiley:











A WYSIWYG plugin mellett szinte semmi nem működik normálisan a 2.1-es verzió esetén. Nem tudom ez miért van, nem is nagyon érdekel. Ha valami olyat kell használnom, amivel nem szeretik egymást, akkor arra a kis időre én is kikapcsolom. Jobb ötletem nincs.

Feltettem az fGallery-t a magyar fordítással (ezúton is köszönet érte) és valamiért szórakozik a karakterkódolással. Már szinte mindent átnéztem, ám a böngésző mégis átálítja magát ISO-8859-2-re az UTF-8 helyett…





Van valami öteletetek?











http://toto.anyanyelvapolo.hu/wp-content/plugins/fgallery/fim_photos.php

Semmi ötlet? Kezdem feladni… :frowning:

Közben elkezdtem próbálkozni mással: mygallery. De nem hiszem el, itt is akad némi gond.





http://toto.anyanyelvapolo.hu/?page_id=33





Szerveroldali hiba lehet?











Ááá! Megoldottam, én csináltam rosszul. Ez előző adag kérdés is tárgytalan, bár ha van ötlet… :slight_smile:

sziasztok.





miután a mai napom a galéria pluginek átrágásával telt, szomorúan kell lefeküdnöm, mert egyetlen egy kivételével mindegyikkel sok munka lenne a használatakor.





ez az egy pedig az AutoGallery (http://kyrres.net/2005/02/04/autogallery) LENNE!





órák óta nem jutok vele dűlőre, és nem akaródzik neki működni.





van valaki aki ismeri, használja, tudja mi a titka?





2.1.2-n kéne életet lehelni bele! előre is köszönet!

Sziasztok!











Fölraktam az fgallery-t, de ha megnézem a föltöltött albumot, nem találja a css-t.





Így néz ki: http://www.filmtekercs.hu/wordpress/wp-content/plugins/fgallery/fim_photos.php





Az oldal többi része szépen css-izálva van. Hová tűnt? &


Biggeorge wrote:

Én elég sok témával kipróbáltam, és sajna kb. az 5%-ával jelenik meg rendesen az fgallery.


Ha valaki tudja a megoldást, hogy mibe kell beletúrni, hogy rendesen jelenjen meg, azt én is szívesen venném.





Köszi





Én a default kubrickot használom egy extra siteon, és gyönyörűen lejön... &

extra-n van blogom, de a normálisabb galériák mind nyafognak hogy php safe mode… :frowning: mit lehet ilyenkor tenni?

Én a MyGalleryt használom az extrán. Próbáld ki azt. Az oldalamról letöltheted magyarosítva:





myGallery

Könyörgöm valaki magyarázza el nekem, hogy hogyan kell feltenni ezt a myGalleryt… 3 órája játszom vele, és nem értettem meg jupe magyar leírását. Lehet, hogy lame vagyok ehhez, viszont szeretnék egy ilyen albumot:) Szóval KÉRLEK, valaki írja le…





Ezer köszönet


blinkid wrote:

Könyörgöm valaki magyarázza el nekem, hogy hogyan kell feltenni ezt a myGalleryt... 3 órája játszom vele, és nem értettem meg jupe magyar leírását. Lehet, hogy lame vagyok ehhez, viszont szeretnék egy ilyen albumot:) Szóval KÉRLEK, valaki írja le...


Ezer köszönet





0. Feltöltöd a plugint és aktválod. Megadsz egy könyvtárat (pl.: Gallery) ahová a képeket teszed majd.





1. Töltsd fel FTP-vel a fotókat abba a megadott könyvtárba, galériánként külön könyvtárba. Biztonság kedvéért minden ilyen könyvtárba hozz létre egy "tumbs" nevű könyvtárat, ahová a bélyegképeket menti a plugin.





2. myGallery/Galéria létrehozása/Képek importja a szerver egy mappájából:


ide írd be az adott galéria könyvtárának a nevét, majd kattints a mehetre.





3. A galéria elkészültével kapsz egy kódot: [[mygal=galerianeve]


Hozz létre egy statikus oldalt:


Írás/oldal - A cím a galéria neve, alá pedig szúrd be a fenti kódot.





4. Az oldal azonosítóját a myGallery/Galériamenedzsment oldalon a galéria kiválasztása után be kell írnod a "galéria oldalazonosító" utáni dobozkába. Ez azért kell, hogy a galériaösszesítőnél tudja a plugin melyik oldalra hivatkozzon.





5. Hozz létre egy oldalt, ahová beszúrod a [mygallistgal] kódot. Ez lesz majd a galériák listája. Érdemes ezen oldal aloldalaivá tenni az egyes galériák oldalait.