Fotó feltöltő,profil mezők

Sziasztok!





Van olyan plugin ami a profilba csinál egy mezőt ahol a felhasználók feltölthetik a saját fotójukat?





Aztán a fotónak meg kéne jelennie a “Mystery Man” fotó helyett.





Ez avatar, ha jól tudom.





(Vagy nem?)





Továbbá azt hogy tudom megoldani hogy amikor a főoldalon rákattintok a bejegyzés írójára, akkor a profilja jelenjen meg?

Vagyis kéne egy publikus profil mindenkinek 1.

Elvileg az Add Local Avatar tudja az avatar feltöltést … de nekem az én tárhelyemen, az én sablonommal éppen nem műxik :slight_smile:











Egy másik sablonomban meg van egy author.php, ami erre szolgálna … elvileg. De én érvénytelenitettem, mert errort adott mindig … :frowning:

http://wordpress.org/extend/plugins/add-local-avatar/











2 napja frissítették

Sziasztok!











[off]Lehet, hogy rossz helyre írok, ha így van, bocsi.[/off ]





Egy olyan plugint keresek, amely legörül, mint a téma-előnézet itt, ha a fórumok között böngészünk.





Tagnyílvántartás végett lenne szükségem egy ilyen pluginra. Lenne az adott klubbtagról néhány sor szövet, meg egy slider, amely a klubbélettel kapcsolatos fotóit lapozgatná. (bemutatók, edzések, stb…)





Először arra gondoltam, megoldom a problémát a wp ngg-albumba rendezési opciójával mert az már tökéletes lenne arra, hogy sávosan egymás alatt legyen a profilok, de aztán megláttam a legördülő fórumos dolgott itt az elpnézetnél, na ilyen kellene nekem! :))





Tudtok ajánlani valami ilyesmit?











Köszi a segítséget!

Senki nem tud mondani valamit?