Fórumon a jogosultságok

Kedves admin gárda!











Szeretném ha a jogosultsági szintek beállításai lelennének ellenőrizve. Ugyan is érdekes az alábbi 2 beállítási problematika:





    [*]Időnként a kép feltöltője (és mások sem) tudják megjeleníteni a feltöltött képet, képi csatolmányt. Nincs jogosultság, azt írja. (Ha memóriám nem csak 1043-as hiba?) Sajnos F. Győző törölte azt a témát szerintem, mert spam felhasználó topicja volt. Csak volt egy kis probléma (lásd köv. pont) és oda töltött fel Lazarevic (azt hiszem) egy képet nekem, de se ő mint feltöltő, se én, mint belépett tag (+vip) nem tudtuk megtekinteni.

    [*]A hozzászólásoknál én nem találom a "Jelentés" gombot, linket. Más látja, de én nem és itt szerintem valami csak el van állítva. :)

    [/list]






    Köszönném, ha utána néznétek ezeknek. :)

Igen, ez a jelent hiánycikknek számít nálam totál. :slight_smile:

@Lazarevics:





Ha jól vettem észre Admin-Moderátor-mindenki más jogosultság különbségek vannak csak :slight_smile:

nem azt mondtam h nem lehet csak h most nincs más különbség :slight_smile:

Javítva!

Ha az adott hozzászólás fölé húzod az egérművek mutatóját, akkor aktiválódik az a rész is.

Tisztelettel jelentem, hogy továbbra sem látok “Jelent” gombot. Akármennyire viszem fölé az egeret. irritated.gif (Aláírást el tudom tüntetni, az ok)

Pedig bőszen nyomogatjátok , kapjuk a leveleket :slight_smile: Nálam jól működik. Muti már egy képet erről kérlek.

Szimplán nincs ott a “Jelent” gomb. Üres fehér.





Itt van a kód. :slight_smile:








  • Tetejére


  • Válasz








  • MultiIdézés






  • Tetejére



  • Válasz












  • MultiIdézés







  • Jelent









  • Nálam így szerepel.





    <li class='report'>


    Jelent














    Nálam így szerepel.

    Nálam az a rész hiányzik, jól látjuk a problémát. :slight_smile:

    Javítva! :slight_smile:

    Wow, tudom jelent mások (és saját) hozzászólását, továbbá törölni is tudom a benyögéseimet. Köszi, most már jóféle! :slight_smile: