főoldalon ne

azt meg lehet oldani hogy egy adott bejegyzés a főoldalon ne jelenjen meg. Csakis akkor ha az adott kategóriűra rákattintanak?

igen, szuressel.











ha jol emlekszem a wp-s szakdolgozatban megvan

ez pl kikapcsolja a 20-as kategóriát:























nálam közvetlen e mögött van a home.php-ben:










néem nincs home .php-m de próbáltam a szakdoli alapján is de valahogy nem jön össze a dolog. frown.gif

akkor neked mi a kezdőlap php-d?





tippem szerint a “is_home”-ban a home lecserélésével működni fog…

hát gondolom index.php. a félreértések elkerülése végett, ezt a változtatást ugye a sablonfájlban kell elvégezni?

jaja. index.php-ben a témádban.





és szerintem ilyennek kell lennie:




hát sajnos nem működik

Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy lehet a főoldalt nem publikussá tenni? Gondolok itt arra, hogy egy baráti kör szeretne egy blogot, de már a kezdőlapot se lehessen látni, hanem egyből az oldal címének a bírásakor ez jelenjen meg:











Lehetséges ez, vagy nagyon láma a kérdés?





Előre is köszönöm a megtisztelő figyelmeteket és a segítséget!

HTACCESS lenne a legegyszerűbb de nem tudom extrán megy-e.











vagy van a maintenance mode, de akkor csak adminok tudnak belépni:





http://sw-guide.de/wordpress/plugins/maintenance-mode/





ha megbízható a baráti kör, akkor ez egyszerű megoldás, és mindenki admin lesz! :smiley:

http://forum.word-press.hu/viewtopic.php?id=206











A kereső aranyat ér. :wink: (meg az emlékezet, hogy tudja, olvasott már ilyet)

Beszéltünk ugyebár arról, hogy hogyan ne jelenjenek meg az adott kategóriák bejegyzéseit. Ez működik is. Eltüntettem még a kategórik közül az adott kategórát is a főloldalról. De azt meg tudom oldani valahogy, hogy csinálok egy új oldalt (ugye a kategóriából linkelem, amit eltüntetten) és ne jelenjen meg a bejegyzések fölött az hogy “archivum X kategóriából”? Csak ennél az oldalnál szeretném ezt a többi a főoldalon megjelenitett kategóriánál nem.