Föoldalon csak 4, az archivba 8 megjelenitet bejegyzés

A wp beállitások/olvasás alatt be tudom állítani, hogy hány bejegyzést jelenítsen meg a főoldalon. A probléma az, hogy az archívba is ennyit jelenit meg. Én ott többet szeretnék mind a főoldalon. Ketté lehet bontani a kettő megjelenítését?

Szia neked is hasonló a problámád mint nekem :slight_smile:











keresd meg a táma mappádban az index és az archives.php fájlokat











keresd meg az if have post …while… szakaszt és a while lezárása elé tedd be a következő sort:



























a számot az index.php ban cseréld annyira amennyit a főoldalon szeretnél…és annyira az archive.php-ben amennyit a bejegyzésekben megjelenítenél…























a számot az index.php ban cseréld annyira amennyit a főoldalon szeretnél…és annyira az archive.php-ben amennyit a bejegyzésekben megjelenítenél…

aztán hogy a lapozás is működjön, keresd ki hozzá a “paged” részt a codexből! :wink:

Egyszerűbben pluginnel: http://wordpress.org/extend/plugins/cbnet-different-posts-per-page/

Nem jó:(







Kód rész elé másoltam be, a végeredmény pedig az lett, hogy elkezdte végtelenig ismételni a 2. bejegyzést.











Kód rész elé másoltam be, a végeredmény pedig az lett, hogy elkezdte végtelenig ismételni a 2. bejegyzést.

Ez jó! Ez a pluginos megoldás működik. Köszönöm.





Bár már így is sok a plugin a lapunkon, de sok megoldáshoz a legegyszerűbb.

Akkor nyomj egy köszi-t! :smiley:

el lett feledve! köszi, megtörtént!:slight_smile: