fooldal vs. oldalak

sziasztok, lenne par kerdesem, lehet, hogy jobban kene ertsek hozza de csak ugy megkertek a feladatra szivessegbol es egyelore nagyon nem akarok belemenni wp-be:










  • meg lehet oldani, hogy egy-egy bejegyzes ne jelenjen meg a fooldalon? viszont a kategoriaknal meg legyen?










  • ha mar letrehozott 23 oldalt (nem ertette meg, hogy kategoriaba kellett volna nyomja) akkor van valami plugin ami az oldalakba nyomja a bejegyzeseket?











    koszonom szepen

valaszolok magamnak kozben megtalaltam :slight_smile:










http://ryowebsite.com/wp-plugins/category-visibility/











ha esse segít akkor semmi se nem! (feltéve ha jólértem a problémádat!)





ezzel tudod kapcsolgatni a kategóriákat a fooldalon.

második kérdésedre meg az a válaszom hogy mindent lehet csak akarni kell:)!





létrehozta az oldalakat, létre kell hozni minden oldalhoz egy kategóriát ha külön külön kategórákból akar postolgatni az egyes oldalakra.





létre kell hozni ugyanennyi oldal template-et és a megfelel kategóriákból kell lekérdezni a postokat, mégpedig így:











<?php $my_query = new WP_Query(‘cat=X&showposts=-1’);





while ($my_query->have_posts()) : $my_query->the_post();





$do_not_duplicate = $post->ID; ?>





<div class=“post” id=“post-”>




<a href="" rel="bookmark" title="Permanent Link to ">



















X = a kategória Id-je amibol a postokat szeretnéd lekérdezni. asszem ennyi az egész. templetelést meg nézzed meg a wordpress.com-on vagy itt keress a fórumon hátrébb!


remélem mindent elmondtam.

koszonom szepen, ez a plugin is hasonlo ahhoz mint amit talaltam, hiszen kulon lehet kapcsolgatni az archive, list, search, feed es front-okat, szoval a lenyeg, hogy van ra megoldas











a masik amit irsz megmondom oszinten nem gondoltam volna, hogy ilyen egyszeru, ezek utan valoszinuleg megprobalkozom vele

bele fogsz menni és meg fogod szeretni! :slight_smile:

jaja, tetszik mert egy theme-t magyaritottam neki es egyszeru volt, igaz, hogy orbitalisat szivtam az UTF8 BOM-al, de mar erre is rajottem :slight_smile: koszonom a valaszt ujfent