Főoldal cseréje

Hello!



A menüben szeretném lecserélni a főoldalt egy általam csinált oldalra. A gond az, hogy a főoldal és a keresés pont állandó menü, a többi menüt azt én adtam hozzá, emlékszem ezeket még magyarra is kellet forditani, home-ról főoldalra…Hogyan lehet megoldani, hogy a mostani főoldal helyett beállitsak egy másikat?

http://watchthis.hu/

Szia!



A sablon header.php -fájlban van a menü, ez a rész a végén:

<br />
<div id="navigation"><br />
<ul><br />
<li><a href="" title=""></a></li><br />
<br />
<li><a href="#" id="toggle-search-button" class="nav-search"></a></li><br />
</ul><br />
</div> <!-- #navigation --><br />
<br />

```<br />
Látszik, hogy "kézzel" tették be az első és utolsó pontot (home és search)<br />
 <br />
Töröld ki ezeket, és akkor azok jelennek meg, amiket menü-be beteszel adminban, így:<br />








(Talán érdemes child-theme-t készíteni és azt aktiválni, mert ha oda bemásolod a módosított header.php -t, akkor frissítenél sem változik ez a rész)<br />
 <br />
András

Sziasztok! Nekem is a főoldallal van, bár más jellegű gondom. A honlapom kétnyelvű, megcsináltam a magyar és angol nyelvű oldalak kapcsolatát, kialakítottam a menüket. Minden oldalt át tudok váltani egyik nyelvről a másikra, kivéve a kezdőoldalt: a magyarról nem vált át az angolra, ill. ha valamelyik angol nyelvű menüpontban vagyok, és az angol kezdőoldalamra akarok lépni, akkor is a magyar kezdőoldal jön be. Mi lehet a probléma? Tudtok segíteni? Előre is köszönöm!