FLV videó feltöltése a médiákhoz

Sziasztok!











Hogyan tudok .flv-t, .avi-t feltölteni a médiákhoz?





Mert azt írja ki, hogy “A biztonsági előírások nem engedélyezik ezt a fájltípust…”











Mit, hol kell engedélyezni ehhez?

itt próbáld meg megtalálni a számodra legmegfelelőbb plugint: http://wordpress.org/extend/plugins/search.php?q=flv

Most miért nem mondtad, hogy WordTube, vagy FLVPlayer? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nem tudtam Győző…, rég használtam hasonlót, már nem emlékeztem rá, melyik is vált be…

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:











Most nehogy nekiállj zokogni a számgép felett, mert vagy berozsdásodik, vagy dob egy “nyekk out”-ot, aztán nézhetjük. :wink:











bela442-nek választania kellene, és hitetlen barátunk néha lekarmol bennünket, hogy nem segítjük elég alaposan a kezdők útját szenvedőket - és most ő is ebbe a hibába esett; a bőség kosarát nyújtotta a linkkel. :slight_smile: :slight_smile:

és tényleg :slight_smile:

De fejenként 2-3 sörért cserébe elnézzük neki ezt a kis botlást :wink: (én citromos Gössert kérek :smiley: ) De ne offoljunk :slight_smile:

Bizony ne off-oljatok, mert én itt, Madridban, most éppen a San Miguel sörre vágyom (és már osonok is a hűtőbe).











Aki off-ol, azt szétültetem (magamat is beleértve - csak nem annyira)… :slight_smile:











Mars aludni!

[gyoff]@győző: láncfűrésszel? :slight_smile: [/gyoff]

Köszönöm a segítséget!











Most meg a bőség zavarával küzdök. :slight_smile:











De valószínű a wordtube lesz a nyerő.











Mégegyszer köszi