Filled in plugin nem küld ki leveleket

Filled in plugin oldala











Remélem valaki találkozott már ezzel a pluginnel vagy a Swift mailerrel, amit ez a plugin szeretne levélküldéshez használni.











Az a gond, hogy a plugin rendben működik, készíti a CSV-t, rekordokat, stb, viszont sajnos fontos lenne, hogy kiküldeni is tudjon levelet. Viszont sajnos ez a funkció nem működik benne. Érdekes módon van egy SMTP adatok megadása rész, amit, ha kitöltök, akkor az AJAX-ot nem engedi működni. Nem tudom, esetleg rossz adatokat adok-e ott meg, de szerintem inkább a swift mailer nem akar valamiért működni.











Tud nekem valaki valami gyakorlati tippet mondani? (Azért ez a contact form plugin, mert elég erős beállítási lehetőségei vannak, amit sok más plugin nem tud.)

Okéj, látom már 12-en nem tudjátok a választ :slight_smile: De én meg közben rájöttem. Úgyhogy itt megosztom mindenkivel, aki úgy gondolja keres egy frankó contact form plugint.











Az van, hogy ebben a pluginben lehet e-mail template-ket létrehozni. Na most úgy tűnik, ha nincs sablon, úgy is jó neki, ha több van, akkor is, viszont, ha csak egyetlen darab sablon van, akkor nem hajlandó levelet kiküldeni vele. Nem tudom miért lehet ez.











1.7.5.-ös verzió és korábbi is, ahogy néztem, ahol ez tapasztalható.











Kellemes hétvégét mindenkinek :slight_smile: