Ferrari Formula 1 Portál

én ezt úgy képzeltem el hogy magátol oldja meg… nem tudom mennyire reális, de a facebookon működik…

Gondolom online nézhető videókról van szó, mert ha letöltős lenne, akkor honnan tudná megcsinálni a képet?

persze online a dolog :smiley: mondjuk még eléggé kezdetleges az oldal tegnap kezdtem el :smiley: de ötleteim már vannak

Nekem nem online videóim vannak.

Sziasztok!





A javaslatotokra eszközöltem néhány változást. Lecseréltem szürkére a hátteret, a legújabb cikkeknél az alsó margót megnöveltem. Felül a kategória menü betűszínét feketére cseréltem. És a dobozok fejlécének piros betűit is lecseréltem.





Kíváncsian várom ezek után a véleményeteket. és előre is megköszönöm.

Így már jobban tetszik, bár egy dolog zavar még, de lehet csak engem - én alapból nem szeretem az olyan oldalakat, ahol teljesen fehér az oldal háttere, mert egy idő után zavarja a szemem. Persze te tudod én csak elmondtam a véleményem: :slight_smile: Lehet azt is meg lehetne változtatni, hogy ne teljesen fehér legyen, hanem valamilyen színnel keverve legyen kicsit.

kifejezetten jobb :slight_smile:

Egy újabb F1-es oldal ami eltűnt a süllyesztőben? Vagy semmilyen új hír nem volt az utóbbi pár napban?

Sziasztok!

Bocsánat de elég rég jártam itt. De szeretném elmondani hogy nem tűnt el az oldal a sülyesttőbe. :slight_smile:

Él és virul: http://ferrariformula1.hu

I agree with Red Sneak too.

 

 

 

[color=#ffffff]gclub[/color]