Feliratkozás

Na, Ashen, ezt sajna nem tudom, a subscribe2 -el még sosem küldtem manuális hírlevelet, csak a post/bejegyzés értesítő megy ki automatán, az meg jól jeleníti meg a levél tárgyát…











pl. nálam ez a levél tárgya: [Sorozatok Fóruma] Sherlock Holmes 2











de mondom, nálam ez automata. Manuálisan meg nem próbáltam…

majd holnap megpróbálom egy másik weblapon, hogy nálam hogy megy ki a manuális levél… subscribe2 pluginnal, ok? Mennie kell annak… valahogy.

Sziasztok!











Én elsősorban L. .Andráshoz címezném a levelem, mert ő mindig nagyon korrektul segít.





Szeretnék hírlevél felíratkoztatás űrlap kódot beszúrni a nyitóoldalamra. A kód megvan, csak azt nem tudom melyik php fájlba és annak is melyik részébe kell beszúrni. the pink1.0 validthemes.com a sablonom.











előre is nagyon köszönöm!

Szia Tina!











Pontosan hová szeretnéd beszúrni az űrlapot? Hol jelenjen meg? (bejegyzésben vagy oldalban, fejrészben?)











Ha a bejegyzésbe szeretnéd tenni (vagy oldalba), akkor próbáld ki úgy, hogy magát a html kódot (amit gondolom generált valamilyen program), azt a bejegyzés szerkesztésénél a “html” nézetében simán beszúrod, oda, ahová szeretnéd. Van esély, akkor ez e legegyszerűbb módja.











Itt egy kép róla:











http://kepgep.hu/201…n/html_kod.html











A fenti képen én egy zoho crm által generált űrlapot szúrtam be, az működik úgy, nálam, ill több oldalon is ahol eddig erre szükség volt.











HA ez nem működne, akkor van az például az “easy embed” nevű bővítmény, ezt felteszed, készítesz egy egyedi mezőt: 1. a neve legyen urlap1, 2. értéke pedig maga a html kód.











3. ezután [easyembed field=“urlap1”] -el beteszed magába a postba. És akkor ott meg fogja jeleníteni, be fogja szúrni az urlap1 nevű egyedi mezőhöz tartozó html kódot.











Általában ha ki van kapcsolva a szűrés, akkor nem szokott gond lenni, tehát ha a functions.php-ban van ilyen:















remove_filter(‘the_content’, ‘wpautop’);



remove_filter(‘the_content’, ‘wptexturize’);











De a zoho crm űrlapja még akkor is működik, ha nincs kikapcsolva a szűrés, ezért kell kipróbálni, hogy működik-e.








Ha pedig nem oldalba vagy bejegyzésbe szeretnéd beszúrni, akkor egy sablon fájlba kell beszúrni, de hogy melyikbe, azt nem tudom megmondani, mivel nem tudom, hová szeretnéd. A sablon fájlokba lehet közvetlenül belemásolni magát a kódot. Fejrészbe pl a header.php-ba kell, footer esetén a footer.php-ba stb.



De ha bemásolod az oldala url-jét és megírod, a honlapon belül hová képzelted el, akkor többet tudok mondani. Már ha a bejegyzésbe/oldalba megy az űrlap.....akkor ahogy írtam az első felében itt, úgy próbáld ki.


remove_filter('the_content', 'wpautop');


remove_filter('the_content', 'wptexturize');








De a zoho crm űrlapja még akkor is működik, ha nincs kikapcsolva a szűrés, ezért kell kipróbálni, hogy működik-e.












Ha pedig nem oldalba vagy bejegyzésbe szeretnéd beszúrni, akkor egy sablon fájlba kell beszúrni, de hogy melyikbe, azt nem tudom megmondani, mivel nem tudom, hová szeretnéd. A sablon fájlokba lehet közvetlenül belemásolni magát a kódot. Fejrészbe pl a header.php-ba kell, footer esetén a footer.php-ba stb.





De ha bemásolod az oldala url-jét és megírod, a honlapon belül hová képzelted el, akkor többet tudok mondani. Már ha a bejegyzésbe/oldalba megy az űrlap.....akkor ahogy írtam az első felében itt, úgy próbáld ki.

Kedves András!











Nem voltam a napokban Internet közelben, most látom igen nagy örömmel, hogy válaszoltál.





Nagyon köszönöm, sikerült megcsinálni! Szerintem egy kisiskolásnak sem okozna gondot, olyan részletesen és értelmesen “oktatsz”.





Szeretnék neked ajándékot küldeni, hol találom meg a postacímed?

Tina!











Mielőtt bármit küldenél neki, nyomja a hozzászólása jobb alsó részén lévő “Köszi” gombra egy megköszönő kattintást. :slight_smile:

Szia Tina!











:slight_smile:











Örülök, hogy sikerrel jártál. Épp ma jutott az eszembe, hogy vajon sikerült-e, mert pár napig magam sem fórumoztam és nem láttam, írtál-e valamit, de akkor ok lett.











Van még más megoldás is html kód beszúrására akár plugin nélkül is, pár soros php kóddal ki lehet váltani az easy embed bővítményt stb, de akkor ennyi is elég volt.