Felhasználói kör jogosultsága

Helló.











Meglehet-e változtatni pl a feliratkozó csorotnak a jogait; elvenni belőlve, vagy hozzáadni mást? (ilyet még nem találtam, és nem nagyon szeretném hogy a feliratkozó turbót is tudjon csinálni)











kléni

Szia











Én ezt használom User Access Manager





magyarítás is van hozzá.











András

Köszi neked is :slight_smile:


'András7777' wrote on '2009-09-25:




Szia





Én ezt használom User Access Manager


magyarítás is van hozzá.





András








Nem találom a magyarítást. Honnan tölthető le?

'András7777' wrote on '2009-09-25:




Szia





Én ezt használom User Access Manager


magyarítás is van hozzá.





András








Sziasztok!





Én is ezt a plugint használom. Hogy lehetne azt megoldani, hogy 1 felhasználói névvel és jelszóval többen ne tudjanak bejelentkezni ?





üdv





GG

Szerintem be fog tudni jelentkezni mindenképpen, legalábbis én nem tudom hogyan lehetne megakadályozni. De miért tudja két ember a jelszót akkor az már nem valami titkos.

elég csúnya megoldás, de hatásos :slight_smile:






'Efrud' wrote on '2009-10-28:




Szerintem be fog tudni jelentkezni mindenképpen, legalábbis én nem tudom hogyan lehetne megakadályozni. De miért tudja két ember a jelszót akkor az már nem valami titkos.








Fizetős a blog zárt része, és vannak páran akik trükköznek.





GG

Amit hgrg mondott az szerintem is jó megoldás lehet.

Igen gondoltam h valami hasonló lehet a dologban :)… a másik megoldás: generálsz egy hash-t pld. amit letárolsz valahányszor belépnek és törölsz, ha kijelentkeznek. Ha létezik az adott hash akkor nem engeded belépni, ha nem akkor bejelentkezhet…bár ez talán még erőforrászabálóbb az előzőnél :slight_smile:

Sziasztok!











Szeretnék egyik szerkesztői jogosultságú felhasználómnak, olyan jogot adni, hogy tudja használni a Newsletter plugin admin felületét és tudjon hírlevelet küldeni. A fent említett user acess manager plugin sajnos nem működik ezzel az új Wp verzióval. Több plugin-t is próbáltam, de nem működnek a Wp 2.9.2 alatt.





Van valakinek ötlete, hogy oldhatnám meg.











Réka

a newsletter beallitasiban van olyan opcio, hogy “Enable access to editors?”





ha csak egy szerkesztonek akarod megadni a jogot erre akkor nem sok otletem van





(esetleg a role scoper, de nalam percenkent felulirta a htaccess-t es osszekuszalta azt igy kilottem)

Igen van “Enable access to editors” a Newsletter plugin-ban ilyen lehetőség, engedélyeztem, mégsem tud hozzáférni a szerkesztő a hírlevelekhez. Csak egy szerkesztőm van, ezért ez jó megoldás lehetne, ha működne ez a dolog.











Réka

Problémát megoldottam, újratelepítettem a Newsletter plugin-t és így már működik a fenti funkció. :slight_smile:





Réka

RoleScoper elég kusza -nálam- fura dolgokat művelt…





UAM (UserAccessManager)+Adminimize+RoleManager szokott ált. a “jogosultság pack” lenni nálam :slight_smile: