Felhasználói galéria?

Tisztelt Fórumozók,

keresnék olyan galéria-bővítményt, ahol:

  • alacsony szerepkörű (feliratkozó, közreműködő) regisztrált felhasználók tölthetnek fel képeket, a saját galériájukba és címmel/leírással/címkékkel láthatják el őket - ezek a frontenden a látogatók által böngészhetőek
  • ezeket más - alacsony szerepkörű - felhasználók likeolhatják/pontozhatják/esetleg hozzászólhatnak
  • ezekből magasabb szerepkörű felhasználók válogathatnak, kiemelhetnek ("díjazott képek", "nap képe") esetleg moderálhatnak
Válaszaitokat javaslataitokat előre is köszönöm:

Levi

Tisztelt Fórumozók,
javaslatokat nem kaptam, időközben - magad uram, ha szolgád nincs - valamelyest, úgy látszik, meg tudom oldani:

  • A galériát a Wordpress beépített Médiatára szolgáltatja
  • Az egyedi kategóriákat a Media Library Categories nevű bővítmény dolgozza fel
  • A szavazáshoz a Custom Ratings nevű bővítményt - ez hozzárendelhető a Médiatár elemeihez - találtam megfelelőnek
  • Mivel a felhasználók nagy többsége csak képeket tölt fel (+szavaz, hozzászól) - ezeknek Szerző jogosultságot adtam - és az Adminimize nevű bővítménnyel letiltottam számukra a Bejegyzések írását (már csak a meglevő Bejegyzéshez/Oldalhoz való csatoltást kéne kiiktatni számukra); illetve csak a képek feltöltését engedélyeztem számukra.
  • A felhasználók kis része meg Szerkesztő jogosultságot fog kapni.
  • A frontenden való megjelenítéshez meg egyedileg készítek egy bővítményt: kilistázom a Szerző jogosultságú felhasználókat, ha rákattintanak, akkor kilistázza az általuk kezelt képek bélyegképe, melyekre kattintva egy felugró modal ablakban (no itt az Ajaxxal kicsit vacakolni kellett) megjelenítődik a kép (+cím, +szerző, +hozzászólások, +hozzászólás-ürlap - mint a Facebooknál).
Szóval legalább most már látom az alagút végét. ;D