Fekete csík a kezdőképernyőn

Sziasztok!

Nemrég megkaptam egy oldal aktualizálását, mivel ez az első wordpress oldal, amibe nyúlkálok, így még csak a felszínt kapargatom, de tegnap nézegettem, hogy mi mire jó és utána ott maradt egy fekete csík a kezdő képernyőn és nem tudok rájönni, hogy mitől van?

a honlap jbrk.hu

 

Mit állítsak, mit keressek? Köszi előre is.

Szia!

.widget_countdown {

background-color: #212121;

float: left;

width: 100%;

padding: 14px 15px 15px 15px;

}

Itt a legelső sor definiálja, hogy majdnem fekete háttere legyen annak a sávnak. Vagy írd felül custom css-el, vagy pedig a style.css fájlban keresd ki és módosítsd

Szia!

 

Köszi a választ! De jelenleg el se érem az admin felületet se. . Ez globalis gond most mindenknek?

Erősen kétlem, hogy globális lenne, mivel nincsenek összeköttetésben. Mit jelent, hogy nem éred el az admin felületet? Kiír valamilyen hibát?

a hibakód ez: err_name_not_resolved

Csináltál közvetlenül előtte valamit? Ezt azután kapod, hogy beírtad a felhasználót és a jelszót, majd a belépés gombra kattintasz?

www. és anélküli verzióval is megnézted?

Meg.

Nem csináltam semmit. 23-án működött, 24-én napközbe szóltak, hogy nem elérhető.

 

Nekem gyanús, hogy a szerverrel van valami…

A DNS beállításokkal lehet esetleg valami. Nem lett mostanában megújítva a domain véletlenül?

Na, az elérhetetlenség meglett…nem lett befizetve a domain éves díja :smiley:

 

A másikat pedig átírtam transparent-re így el is tűnt! Köszi a segítséget!!!

Örömmel hallom, mondtam én, hogy valami a domain meg (nem) hosszabbításával lesz :slight_smile: