Fejrész kép eltüntetése az oldalakról

Sziasztok,

Szeretném megkérdezni, hogyan tudnám eltüntetni a fejrész képet az oldalakról, úgy hogy csak a kezdőoldalon jelenjen meg. Explore sablont használok.

Előre is köszönöm a segítséget!

Vezérlőpult – Sablonok – Sablon – Testreszabás – Fejrész kép – Kép eltávolítás

Ez a beállítás így az összes oldalról eltünteti a fejrész képet. Én viszont azt szeretném, hogy a kezdőoldalon megjelenjen a kép, viszont a többin ne. Van erre valamilyen ötleted?

Ahhoz módosítanod kell a sablont.



Erre keresve tudod: wordpress if front page

Igen, tudom, hogy módosítani kell a sablont.

Már több variációt kipróbáltam, de nem működött.

Konkrét tanácsra lenne szükségem, hogy milyen kódot írjak be és pontosan hova. Ha van rá ötleted, segítségedet előre is köszönöm!

@Mavati: Erről a sablonról beszélünk? http://demo.themegrill.com/explore/ Mivel itt nincs fejrészkép. Ha más sablonról, akkor így vaktában:


  • Konkrét tanács, hogyan is kell: Az az is_front_page -t a header.php-be tedd be a kép meghívásához.

  • Amit te gondolsz konkrét tanácsnak: Az az, hogy csinálja más meg helyetted. Úgy, hogy még a sablont se mondod biztosra meg. Ezt ne nevezzük konkrét tanács kérésnek ...



u.i. A sablon készítő oldala is vicces, Explore sablon mikor készült: 2016 December 30.!!!!! Mikor lett utoljára frissítve: 2016. December. Ez ám az előre, jól felkészített sablon :D