Fejlécben a betük helyének a megváltoztatása,fejléc rugalmassá tétele


'Balou' wrote on '2010-03-24:




Nem romolhat el semmi, ha csak a sablonokat váltogatod.


....


De komolyabb káoszt nem lehet összehozni szerintem így...








Nekem sikerült, épp egy hete egy sablon váltással teljesen összeomlasztanom az egyik WP-met. Felraktam egy sablont, bennről, a Wordpress.org-ról. Az előnézetnél hibát jelzett, én meg botor módon bekapcsoltam. Error és warning hegyek. Ki akartam kapcsolni ... Nem ment. Csak a nagy fehérség látszott. Az admin menü helyén is ... Gondoltam,hogy ftp-vel kitörlöm a sablont és visszaáll a defaultra. Nem állt vissza. Csak a nagy fehérség maradt :( Ujra kellett telepitenem. Csak legalább azt érteném meg, hogy mi okozhatta a hibát??? :blink:

@varnyu A lehetséges okok közül a legvalószinüb hogy a sablon ossze akadt valamely bövitményel.Általában olyankor szokot ilyet csinálni.





Ilyen véget nekem még nem kellet ujratelepitenni wp-t, mindig viszaállt a default sablonra.





Csak anyit kellet tennem ha elszált az admin felület is hogy a böngészöben a visza gombra katintok és nem másik sablon bekapcsolását kérem töle hanem Megjelenés->Sablonok -ra katintok és erre visza áll a default sablonra.Persze elöte a hibás sablon mapáját átnevezem vagy törölöm.

@ati024: köszönöm!

@varnyu Szivesen! Máskor is!





Anyit azért hozá tenék az elözöhöz hogy phpMyAdminon keresztül is bármikor megváltoztatható a sablon .





Belépés után kiválasztod a wp_options táblát és ott megkeresed a 'template' és a 'stylesheet' részt (a második oldalon lesz).





Utána nincs más dologod mint a benük lévö régi sablon nevét átirni a kivánt sablon nevére. :slight_smile:

dupla köszi :slight_smile: