Fejléc cseréje sablonból

Sziasztok!











Segítséget kérnék!











Le szeretném cserélni a fejlécet ezen a sablonon http://test.wpthemesfree.com/?preview_theme=greenny-10





Nem tudom hogyan kell, a korábbi sablonokban egyszerű volt, elkészítettem a saját fejlécemet és feltöltöttem.





Az lenne még a kérdésem, hogy mekkora jpg készítsek a fejléchez?











Üdv.





Eszti

Eszti: mit értesz Te konkrétan ezen a sablonon fejléc alatt? mert ha jól megnézem, a képernyő bő egyharmadát is számithatom a fejlécnek


'varnyu' wrote on '2010-06-25:




Eszti: mit értesz Te konkrétan ezen a sablonon fejléc alatt? mert ha jól megnézem, a képernyő bő egyharmadát is számithatom a fejlécnek








Azt a részt akarom lecserélni ahol az apa nyakába van a gyerek, ami a weboldal tetején van

hát akkor nézz bele az images könyvtárba, meg a css-be, hogy egyben van az a kép, vagy több részből áll össze. ha egyben van, akkor nézd meg, hogy mekkora és csinálj helyette egy ugyanakkora másikat


'varnyu' wrote on '2010-06-25:




hát akkor nézz bele az images könyvtárba, meg a css-be, hogy egyben van az a kép, vagy több részből áll össze. ha egyben van, akkor nézd meg, hogy mekkora és csinálj helyette egy ugyanakkora másikat





Azt hol találom a legújabb wp töltöttem fel magyar nyelven, sajnos angolul nem tudok

egy kép: http://test.wpthemesfree.com/wp-content/themes/greenny-10/images/page.jpg





Max. egy grafikus tudná ezt onnan kiszedni.











Vagy erre: http://test.wpthemesfree.com/wp-content/themes/greenny-10/images/background.gif





tegyetek rá valamit egy grafikussal (vagy magad), és vissza kell tölteni: page.jpg néven.


'eszti' wrote on '2010-06-25:




Azt hol találom a legújabb wp töltöttem fel magyar nyelven, sajnos angolul nem tudok








itt: /wp-content/themes/greenny-10/images/page.jpg


és itt: wp-content/themes/greenny-10/images/background.gif

'hitetlen' wrote on '2010-06-25:




itt: /wp-content/themes/greenny-10/images/page.jpg


és itt: wp-content/themes/greenny-10/images/background.gif





Köszi


Sajnos nem tudom hogyan kell, régen egyszerűbb volt lecserélni a fejlécet.


Ha megvan az új fejléc azt töltsem fel a tárhelyre és úgy?


Vagy mi ennek a menete.


Le tudnád nekem írni?


Köszi





Ezt szeretném lecserélni:


wp-content/themes/greenny-10/images/page.jpg

csinálj egy ugyanilyen méretű jpg-t, ami neked tetszik. az eredeti page.jpg-t mentsd el valahova, hátha kell még valamire. az új képet nevezd el page.jpg-nek és töltsd fel az images könyvtárba. igy az felül fogja irni az eredetit és máris az uj kép fog ott látszani :slight_smile:

hitetlen: abból a background gif-ből és a page.jpg-ből kis ügyességgel - meg egy photoshoppal :smiley: - össze lehet ám hozni valamit :wink: :smiley:


'varnyu' wrote on '2010-06-25:




hitetlen: abból a background gif-ből és a page.jpg-ből kis ügyességgel - meg egy photoshoppal :D - össze lehet ám hozni valamit ;) :D








A fejléc képe megvan, még egy kis segítséget kérnék, hol tudom megnézni a kép méretét?


Bent vagyok az images mappában,page.jpg rákkantintok,de semmit nem tudok kideríteni.


Köszi

töltsd le a gépedre. nyisd meg a windows kép és fax megjelenitővel. jobb klikk a képre, tulajdonságok - ott megtalálod, hogy mennyi pixel méretű széltében és hosszában


'varnyu' wrote on '2010-06-25:




töltsd le a gépedre. nyisd meg a windows kép és fax megjelenitővel. jobb klikk a képre, tulajdonságok - ott megtalálod, hogy mennyi pixel méretű széltében és hosszában








Köszi szépen :rolleyes:

FTP programmal kell le/ majd feltölteni.


'hitetlen' wrote on '2010-06-25:




FTP programmal kell le/ majd feltölteni.











Köszönöm a válaszokat!





Sokat segítettetek, sikerült megcsinálnom, szuper lett:)