Fehér az oldal nem jelenik meg semmi!

Sziasztok!



Egy fontos kérdésem lenne, tegnap reggel beírtam a web címet vallalkozaslista.hu , és semmi nincs rajta egy hiba üzenet sem, írtam a domain és tárhely szolgáltatómnak, és a válasz ez volt a válasz



Tisztelt Sandi Péter!



Az említett tárhelyen bekapcsoltuk, így jelenleg elérhető a megjelenítési problémát okozó hiba:

Warning: The magic method __get() must have public visibility and cannot be static in /home/ztztxp/public_html/wp-content/plugins/wp-custom-google-search/CustomGoogleSearchOptions.php on line 482



Én erre kitöröltem a plugint de a hibaüzenet eltűnt de azóta is csak fehér és semmi nincs az oldalon, a vicc az hogy én nem tudtam elrontani mert ezt a bővitményt már régen teleptettem és simán futott az oldal, sőt még mielőtt elromlott volna adtak fel hirdetést is azaz még hajnali 1kor jó volt az oldal de reggelre eltűnt ! Nem tudok semmit csinálni, mi lehet a hiba és hogyan oldjam meg?

Ctrl+f5 után sem jön be? Más böngészővel? Próbáltad közvetlen elérni az admint?

Sok levél váltás után elárulta a tárhelyszolgáltató hogy mi a gond, a sablonommal volt ! Egyik napról a másikra elromlott valami miatt… Az volt a vicc hogy semmi hiba üzenetet nem dobott ki az oldal, csak sima fehér, a tárhelyszolgáltatóm meg nem mondott semmit , de mivel már tudom hogy mi a hiba sikeresen megoldottam!