Facebook megosztás probléma

Sziasztok,



Létrehoztam a weboldalamat viszont van vele pár probléma. A legnagyobb probléma az, hogyha megosztom weboldalmat facebookon ( http://napihulyeseg.hu/ ) Akkor szeretném, ha facebook egy képet is megjelenitene, illetve az oldalam leirását ( meta description ). Viszont jelenleg kép nélkül jeleniti meg és valami hülye nem odaillő szöveggel. Ezenkivül vannak bejegyzéseim, azoknál is szeretném, ha a meta description lenne a szöveg megosztás esétén illetve az adott bejegyzéshez tartozó kép. Mit lehet ezzel csinálni ?



Letöltöttem az Add Meta Tags plugint, hol kitöltöttem pár dolgot, pl “Front page Description”

Bekapcsoltm az automata OpenGraph meta tags-eket, Dublin Core metadatat, de még sem történik z amit én szeretnék.

Sziasztok,



Sikerült megoldanom a problémát még pediglen a Yoast Seo nagyszerű pluginnal.



Hogy mit sikerült ezzel csinálnom ?


  1. Külön leirás, külön kép és kulcsszavak a főoldalhoz.
  2. Külön leirás, külön kép és kulcsszavak a bejegyzésekhez.
  3. Illetve ami még nagyon tetszett megtudtam adni egy fix képet és leirást a bejegyzésekhez akkor, ha az adott bejegyzés nem tartalmazott képet és/vagy szöveget.



    Ez egy nagyszerű dolog facebook megosztás esetében, úgy formázod, ahogy akarod. Ugyanakkor oldaltérképet is tartalmaz és minden fontos meta taget.



    Köszönöm azért a segítséget. A témát lehet zárni.