Facebook megjelenés csak a rajongói oldalon

Sziasztok!











Wordbooker-t használok a bejegyzések megjelenítéséhez Facebookon. És annyi lenne a kérdésem, hogy azt meg lehet-e valahogy csinálni, hogy a bejegyzéseket csak a rajongói facebook-ra tegye ki, a személyesre ne? Mert most jelenleg mindkét helyre kiteszi. Próbáltam már magában a facebookban keresgélni megoldást, de nem találtam semmit.

úgy tudom még mindig nincs megoldás arra, hogy rajongói oldalra, vagy csoportra tudj küldeni bármit is.





ez még a facebook részéről vár fejlesztésre.

A Wordbooker fogalmam sincs mi, de ez: http://apps.facebook.com/rssgraffiti/





csak oda teszi ki a WordPress RSS bejegyzéseidet, ahová felveszed. (azaz személyesre nem teszi ki)

Köszi :slight_smile:

















Egyébként Wordbooker: http://wordpress.org/extend/plugins/wordbooker/

Jahhh, ilyen WP plugin ehhez nem kell, csak felesleges terheli a szervert. Ott a facebook rssgraffiti, menjen nekik a sávszélesség, ne nekünk.

Klassz, akkor kipróbálom!

Próbálgatom, próbálgatom, de valamiért nem megy. Beállítottam egy twitter accountot is vele, érdekes módon oda kiteszi az új blogbejegyzésemet, de facebookra nem :unsure:

hát a régi bejegyzéseket már sajnos nem teszi ki, csak az újakét, és arra is várni kell 1-2 órát


'hitetlen' wrote on '2010-10-30:




hát a régi bejegyzéseket már sajnos nem teszi ki, csak az újakét, és arra is várni kell 1-2 órát











Értem. És mindig 1-2 óra mire megjelenik?

Én teljesen mást használok és max 5 perc és kinn van :slight_smile:





És megy twitterre is és még számos más helyre ha akarom API kulcs kell csak.A linksalpha.com segítségével megy, de tökéletes cucc eddig :slight_smile:





Én személy szerint a “WordPress Network Publisher” nevű bővítményt használom, tökéletesen jó:)

Úgy láttam van a facebookon olyan lehetőség, hogy az üzenőfal tartalmát megjelenítsem az oldalamon. De olyat lehet valahogy, hogy az oldalamon keresztül írok bele az automatikusan megjelenjen a facebookon belüli üzenőfalon is?

Pont erre jó többek között az általam megnvezett Wordbooker is

Fent van az is, csak azt a funkcióját még nem néztem. Akkor ki is próbálom :slight_smile:

Ja, várj, lehet, hogy félreértettelek. A Wordbooker az oldaladon megjelenő bejegyzéseket küldi be a Facebook falára.

Olyat sajnos nem tud. De a facebookon volt olyan lehetőség (social plugins - comments), hogy az oldalamra kihelyezett mezőbe be lehet írni, de mintha az nem jelent volna meg facebookon is, csak az oldalamon. Legalábbis én úgy látom.