Facebook LIKE hiba

Ha likolom az adott dolgot ezt kapom:











Tegnap még semmi baja nem volt, tudtam likolni, mára meg ez fogadott.





Próbáltam már több like plugint, mindegyiknél hiba volt.





ez a hiba üzenet: Your og:type object name has disallowed characters in it. It must match [a-z][a-z0-9._]*

















a weboldal: megjelenik.hu























mi történt? hogyan lehet kijavítani ezt a hibát! Fontos lenne.











A válaszokat előre is köszönöm

Jah és a régebbi bejegyzéseket lehet likolni, de amiket ma tettem közzé azokat nem :S

Ha mégegyszer leírod, hogy likolni, én sikoltani fogok… :frowning:











Mi a rohadásnak nem lehet a magyar nyelv szabályait használni? Vagy a “tetszik”, vagy a “lájkolom” alak a megfelelő. Basszus… :frowning: :frowning:











És milyen cím az, hogy Facebook LIKE hiba? Nem zavar, hogy WordPress oldalon vagy? Nem zavar, hogy a Facebook üzemeltetője egészen más cég? Ami tegnap jó volt, az ma nem. Valamit változtattak.











Azt meg ne írd, hogy “fontos lenne” - itt minden feltett kérdés, óhaj, sóhaj, bánat, panasz fontos. Nagyon fontos. Az csak neked fontos, itt meg mindenkinek és mindene fontos. Attól, hogy neked fontos, nem kell 200x beírni valamit, sürgetni, hajtani azokat, akik enélkül is segítenek…

Üdv,











Egyetértek Győző hozzászólásával/figyelmeztetésével.











Ha jobban megtekintenéd és lefordítanád magadban a szöveget, ezt kapnád: A(z) og:type content (tartalom) tagja ismeretlen/érvénytelen karaktert/karaktereket tartalmaz. Keress utána a http://developers.facebook.com/ oldalon vagy a http://ogp.me/ oldalon opengraph témában.

nem akartam, semmi sértőt írni/ mondani! Egyébként egész délelőtt ezt kerestem, és már annyira ideges voltam hogy utána írtam ki ezt a témát.





bocs ha valakit megsértettem

Nem azt mondtam, hogy bárkit megsértettél.











Mindösszesen annyit említettem, hogy figyelj oda az anyanyelvünk használatára. (Te is, én is, más is…)











Meg azt, hogy hiába írod be 5x, hogy “fontos”, “sürgős”, stb. - minden fontos, minden sürgős, mindenkinek vasárnap van (nagyjából), és igyekszünk. Türelem…

Kipróbáltam, tényleg valami nem jó nálad.











A facebook developer oldalon ezt a kódot adják ( mögé kell 1 példányban betenni):
















(function(d, s, id) {

var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];

if (d.getElementById(id)) return;

js = d.createElement(s); js.id = id;

js.src = "//connect.facebook.net/hu_HU/all.js#xfbml=1&appId=190069587710549";

fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);

}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));





Utána szúrd be kézzel ezt (ahová szeretnéd a Facebook gombot):





<div class="fb-like" data-href="" data-send="true" data-width="450" data-show-faces="true">





Jelenleg ez nálam jól működik. Próbáld ki, hátha nálad is ok lesz. (Ott a data-ref értékében a saját oldalad címét kell megadnod.)





(function(d, s, id) {


var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];


if (d.getElementById(id)) return;


js = d.createElement(s); js.id = id;


js.src = "//connect.facebook.net/hu_HU/all.js#xfbml=1&appId=190069587710549";


fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);


}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));








Utána szúrd be kézzel ezt (ahová szeretnéd a Facebook gombot):







<div class="fb-like" data-href="" data-send="true" data-width="450" data-show-faces="true">





Jelenleg ez nálam jól működik. Próbáld ki, hátha nálad is ok lesz. (Ott a data-ref értékében a saját oldalad címét kell megadnod.)


<div class="fb-like" data-href="" data-send="true" data-width="450" data-show-faces="true">








Jelenleg ez nálam jól működik. Próbáld ki, hátha nálad is ok lesz. (Ott a data-ref értékében a saját oldalad címét kell megadnod.)

Nekem akkor írt ilyen hibát amikor a Facebook-developers/apps oldalon nem jól volt beállítva a weboldalam címe.


'Lőrincz wrote:




Kipróbáltam, tényleg valami nem jó nálad.


....








ez sajnos nem működött :S:S de azért köszi!

Hmmm. (Ez egy helyesen működő kód, legalábbis úgy tudtam, így is tapasztaltam kb. 10 oldalnál.)











Pontosan mit jelent az, hogy nem működött? Most így van van beszúrva az oldalra és ment a “lájkolás” is.

mostmár jó! Az segített neki szerintem hogy töröltem az alkalmazást majd újra csináltam egyet! Köszi a segítségeket!