Facebook comments on wordpress plugin

A http://www.youtube.com/watch?v=0kuE2Hl-oWI videó alapján csináltam mindent.[/url]







Facebook comments on wordpress plugint sajnos nem bírom normálisan beállítani:







ERROR! Invalid application ID. Please double check to make sure it is correct. Note that this is not the same thing as your Facebook user ID







Need help? Okay, do you have a facebook app?







Yes, I do







1.Get a list of your applications from here: Facebook Application List



2.Select the application you want, then copy and paste the Application ID and Application Secret from there to the boxes below.







Application id és a secret is helyes. Nem tudom mi lehet a gond.
http://www.youtube.com/watch?v=0kuE2Hl-oWI videó alapján csináltam mindent.











Facebook comments on wordpress plugint sajnos nem bírom normálisan beállítani:











ERROR! Invalid application ID. Please double check to make sure it is correct. Note that this is not the same thing as your Facebook user ID











Need help? Okay, do you have a facebook app?











Yes, I do











1.Get a list of your applications from here: Facebook Application List





2.Select the application you want, then copy and paste the Application ID and Application Secret from there to the boxes below.











Application id és a secret is helyes. Nem tudom mi lehet a gond.

de miért kell 20 perc eltéréssel kétszer ugyanazt a témát létrehozni???

Bocsi

[off]Biztosan atommódsürős…[/off]





időnként nem árt olvasni:





http://wordpress.org/extend/plugins/facebook-comments-for-wordpress/





wp 3.3.1





plugin 3.1.3





“5 people say it works.





23 people say it’s broken.”

Facebookon két alkalmazást is létrehoztam hátha segít de nem ugyanez a hiba maradt.































































































Szóval akkor nem is fog menni?

nem

Esetleg tudnál olyan plugint ajánlani ami működik?

nem használok ilyesmit, de van egy tonna, csak keresnikell. és mielőtt felrakod nézd meg, hogy mit mondanak rá. ill. mikor volt frissítve. évek/fél éve frissített aminél be van írva a verziószám és alacsonyabb az tuti nem mgy…

Szerintem jobban jársz, ha plugin nélkül rakod be (van rá egy raklap tutorial a neten).





Én is szívtam össze-vissza ezekkel a pluginokkal, egy se ment normálisan, ráadásul amint a Facebook úgy döntött, hogy belebuherál az API-ba (amit azért pár havonta megtesz), fekszik is meg még az is, ami addig ment.





Az saját munkáimnál az utóbbi 3-4 ilyen kérésnél már beleraktam a Facebook által szolgáltatott embed kóddal, a header-be meg API kulcs, meg az OpenGraph-os dolgok és egyből megy minden gond nélkül.











Ettől függetlenül persze lehet, hogy van jó plugin, már nem néztem egy pár hónapja, meg lehet hogy csak én nem találtam eleve.

Egy jó tuturialt tudnál ajánlani mert 2-t kipróbáltam de egyikse megy. Többségében a facebooktól kapott kódot +1-2 apróságot kell megcsinálni, a skin részben, de valahogy nem akar sikerülni