Ez mi ez ?

Sziasztok!











Vettem egy sablont a Themeforest -en. Ezt feltöltöttem ide www.videochatinfo.com





Eddig minden rendben működött.











Hétfőn a wp motoromból multisite -ot szerettem volna csinálni. Igazából meg sem néztem mi a szitu az oldalon, mert minden rendben volt a múlt héten, egyből töltöttem le írtam át, töltöttem fel a wp-config-ot











mikor az admin felületre mentem,hogy folytassam a tervem ez fogadott,









Quote:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videocha/public_html/wp-config.php:1) in /home/videocha/public_html/wp-login.php on line 353











majd mikor be akarok lépni akkor ez fogad





Quote:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videocha/public_html/wp-config.php:1) in /home/videocha/public_html/wp-login.php on line 353





Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videocha/public_html/wp-config.php:1) in /home/videocha/public_html/wp-login.php on line 365





Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videocha/public_html/wp-config.php:1) in /home/videocha/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 737





Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videocha/public_html/wp-config.php:1) in /home/videocha/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 738





Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videocha/public_html/wp-config.php:1) in /home/videocha/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 739





Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videocha/public_html/wp-config.php:1) in /home/videocha/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 934








wp-config-ot megnyitottam az első sorban a true értéket fals -ra állítottam, és minden helyre jött....


ezek után kikapcsoltam a "super-cache" pluginomat, és kezdtem előről mindent, a config megnyit define('WP_ALLOW_MULTISITE', true); beilleszt, elment .... és ezek után újra ugyan ez fogadott.


Hiába törlöm ki, hiába állítom vissza a config első sorát true -ra semmi ...





Ez mi ez ? lehet, hogy a fizetős sablonom nem engedi a multi site-ot ? csak erre tudok gondolni





Megtisztelő figyelmeteket megköszönve előre is,


üdvözlettel:





Winkike

'winkike' wrote on '2011-10-12:




Vettem egy sablont a Themeforest -en.








és az eladót kérdezted már?

nem még nem kérdeztem …





nagyon csalódott lennék, ha beigazolódna a feltételezésem

Megkérdeztem, semmi köze a sablonhoz …











várom továbbra is építő jellegű hozzá szólásaitokat, ötleteiteket, hogy mi lehet ez











Köszönettel:





Winkike

Kérdezted már a Goggle keresőjét, vagy éppen a Fórum keresőjét, hogy mit mond erre: “Cannot modify header information - headers already sent by”?











köszönöm …





igazatok van





hülye voltam, mert az egész hiba üzenetet kimásoltam és azt tettem bele a google-be, amire nem adott ki semmit …





ez után gondoltam úgy, hogy valami újat sikerült felfedeznem bigsmile.gif











Köszönöm még 1x











Üdvözlettel:





Winkike

output started at /home/videocha/public_html/wp-config.php:1











wp-config.php:1= wp-config.php 1. sorában lesz baja.





kulcsszó: UTF8-BOM.

Sziasztok …











mindenhol kerestem, de nem tudom, hogy hová kellene a következő problémát leírni …





illetve tudom, de nem nyithatok új témát, relevánsat meg nem találtam











a problémám az, hogy sok sok aloldalunk van, amit elküldünk a partnereinknek, hogy nézzék meg, de ezek az oldalak, úgymond “rejtettek”, tehát a menüből nem érhetőek el …











A gond az, hogy másképp töltődik be ha www -t ha htttp-t vagy semmit sem teszek a weboldal címe elé.





Mit, hol és hogyan kell beállítani, hogy mind a három verzióra ugyan azt dobja ki ???










www.premiumapartman.hu/apartman-tipusok


http://premiumapartman.hu/apartman-tipusok/


premiumapartman.hu/apartman-tipusok


http://www.premiumapartman.hu/apartman-tipusok





ezekből a lehetőségekből jelenleg csak a http-s hozza a magfelelő oldalt.





Előre is köszönöm

ahhoz hogy bármi értelmeset tudjunk mondani elsőre bemásolhatnád a wwwroot-odban levő nagy valószínűséggel .htaccess-nek elnevezett access control file-od tartalmát…

Szia!











Köszi a segítséget előre is.





A .htaccess tartalma:





















RewriteEngine On



RewriteBase /



RewriteRule ^index.php$ - [L]






uploaded files


RewriteRule ^([_0-9a-zA-Z-]+/)?files/(.+) wp-includes/ms-files.php?file=$2 [L]



# add a trailing slash to /wp-admin

RewriteRule ^([_0-9a-zA-Z-]+/)?wp-admin$ $1wp-admin/ [R=301,L]



RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -f [OR]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d

RewriteRule ^ - [L]

RewriteRule ^[_0-9a-zA-Z-]+/(wp-(content|admin|includes).*) $1 [L]

RewriteRule ^[_0-9a-zA-Z-]+/(.*.php)$ $1 [L]

RewriteRule . index.php [L]




RewriteEngine On


RewriteBase /


RewriteRule ^index.php$ - [L]





# uploaded files


RewriteRule ^([_0-9a-zA-Z-]+/)?files/(.+) wp-includes/ms-files.php?file=$2 [L]





# add a trailing slash to /wp-admin


RewriteRule ^([_0-9a-zA-Z-]+/)?wp-admin$ $1wp-admin/ [R=301,L]





RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -f [OR]


RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d


RewriteRule ^ - [L]


RewriteRule ^[_0-9a-zA-Z-]+/(wp-(content|admin|includes).*) $1 [L]


RewriteRule ^[_0-9a-zA-Z-]+/(.*.php)$ $1 [L]


RewriteRule . index.php [L]


Kértem segítséget a tárhely szolgáltatónktól is (tarhely.eu ez itt a reklám helye nagyon nagyon jók !!! )











Ezt írták:





A redirect sor végére be kell tenni egy $1 -et, hogy a paraméterek, aloldalak is újra legyenek hívva.





Az első példa alapján kell átírni, hogy a rewrite sorban a teljes domaint adjuk meg. (figyelni kell rá, hogy az első feltétel ne egyezzen meg a rewrite-ban levő feltétellel (tehát mondjuk a (www) rész kihagyható és a rewrite sorba www.valami.hu/$1 -et kell megadni, így nem lesz hurok.





Az első példa:





A domain szerver oldalról a public_html mappából tölti be automatikusan a adatokat.(indexet) Ezt szerver oldalról változtatni nem lehet, de több egyéb megoldás is létezik, ha egy almappából szeretné ezt “betöltetni”, íme 2 db: (itt a teljes leírás)











1. Hozzon létre egy .htaccess fájlt és abba adja meg az alábbit:















RewriteEngine on







RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www.)?domainnevem.hu$



RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/mappanev/



RewriteRule ^(.)$ /mappanev/$1











Így tehát a www.domainnevem.hu a public_html/mappanev -ből fog betölteni!











Egy árva szót sem értek :smiley:



akkor most mit hová írjak :-o















RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www.)?premiumapartman.hu$



RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/mappanev/ Mi a mappa név ???



RewriteRule ^(.
)$ /mappanev/$1 Mi a mappa név ???





RewriteEngine on











RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www.)?domainnevem.hu$





RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/mappanev/





RewriteRule ^(.)$ /mappanev/$1

















Így tehát a www.domainnevem.hu a public_html/mappanev -ből fog betölteni!

















Egy árva szót sem értek bigsmile.gif





akkor most mit hová írjak :-o





















RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www.)?premiumapartman.hu$



RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/mappanev/ Mi a mappa név ???



RewriteRule ^(.)$ /mappanev/$1 Mi a mappa név ???





RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www.)?premiumapartman.hu$





RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/mappanev/ Mi a mappa név ???





RewriteRule ^(.*)$ /mappanev/$1 Mi a mappa név ???

“Kértem segítséget a tárhely szolgáltatónktól is (… ez itt a reklám helye nagyon nagyon jók !!! )”




  1. tévedés ez NEM a reklám helye!





    2.amit ide bemásoltál az teljesen másról szól. Arról, hogy pl a blogodat a /home/user/www/SAJT mappába rakod a domain pedig a /home/user/www mappába mutat. ilyenkor ez a domain/akármi fog neked a domain/SAJT/akármibe átirányítani mindent…




  2. HA jól értettem amit te korábban akartál az az volt, hogy www-vel és anélkül ugyanaz jelenlen meg. megoldás: írd át az urleket arról ami rossz arra ami jó.(eseteden www nélkülire kell átírni az urleket.)





    http://www.google.com/search?q=wordpress+remove+www+from+url&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a