Ez a weboldal átirányítási körbe került

[font=Helvetica, Arial, sans-serif:2lw8rdbp]Hiba: 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Túl sok átirányítás történt.[/font:2lw8rdbp]











[font=Helvetica, Arial, sans-serif:2lw8rdbp]Ezt a hibát, hogyan tudom megszüntetni?[/font:2lw8rdbp]











[font=Helvetica, Arial, sans-serif:2lw8rdbp]Köszönöm a segítséget![/font:2lw8rdbp]

Sziasztok! A fent írtakra mi a megoldás?





Ezt írja ki a Chrome :[font=Helvetica, Arial, sans-serif:3eo1cji7]címen lévő webhely túl sok átirányítást eredményezett. A webhelyhez tartozó cookie-k törlése vagy harmadik fél cookie-jainak engedélyezése megoldhatja a problémát. Ha nem, akkor a probléma a szerver konfigurációjával lehet, és nem az Ön számítógépével.[/font:3eo1cji7]





[font=Helvetica, Arial, sans-serif:3eo1cji7]Mozilla:[/font:3eo1cji7]Az oldal nem megfelelően van átirányítva





A Firefox azt észlelte, hogy a kiszolgáló olyan módon irányítja át a kérést, hogy az soha nem fog teljesülni.





Ez a probléma sokszor a letiltott vagy visszautasított sütik miatt jelentkezik.

Admin felület is átirányítódik vagy csak a frontend?





Első körben talán érdemes átnevezned a .htaccess fájlodat htaccess.txt-re.

Admin felületen nem, ez jelent valamit?





Ha átnevezem .txt-re, mi töténit, akkor kiderül, hogy a htaccess rossz?





Azért kérdezek, mert szeretném megérteni, hogy mi a gond.











Köszönöm a segítséget!

Először is töröld a sütiket, vagy nyisd meg másik böngészőből is az oldalt. Ha elavul egy süti vagy más baja van, előfordulhat, hogy nem nyílik meg az oldal. Ha a .htaccess-t akatod faragni, akkor töröld a szerverről, és a közvetlen linkeknél nyomj rá egyszer a mentésre, nem kell semmit módosítani. Létre fog hozni egy új .htaccess file-t és ha csak ennyi volt a gond, akkor jó lesz, bár szvsz inkább süti gond lesz.

Köszi a tippeket!





A sütik korábban törölve lett, 4 böngészőben ugyanaz a gond. Töröltem a .htaccess-t (előtte lementettem) közvetlen linkeknél a mentés megvolt, de ne m lett új htaccess fájl, viszont a hiba még mindig megvan. :((





Az hogy magától nem lett új htaccess az hiba?





Most, hogy töröltem a .htaccess és nincs, az gond, rakjam vissza, mert lementettem, mielőtt töröltem?











Akkor most mi lehet a hiba okozoja? :frowning:

Én ccleanerrel szoktam törölni a sütiket és minden ilyemit, az tuti program. A szolgáltatód engedélyezi a hta használatát? Vagyis az egyéni módosítását? Esetleg próbáld meg ezeket a bővítményeket használni: http://wordpress.org/extend/plugins/wp-htaccess-control/ , http://wordpress.org/extend/plugins/wp-htaccess-editor/ .

[font=helvetica, arial, sans-serif:3g18vojr]Én is a ccleanert használom, hiba továbbra is változatlan, nincs már ötletem. :([/font:3g18vojr]

A kérdés a következő, mi után jelentkezett a hiba? Telepítettél valamit? Vagy töröltél? Netalán új telepítés után jött elő a hiba.





Amennyiben leírnád pontosan hogyan is jelentkezett a hiba tudnánk segíteni.

Ez jó kérdés, nem volt új gép telepítés és több gépen is ez van, ráadásul mindegyik böngészőben. :frowning:

Nos én nem ezt kérdeztem! A wordpress-re telepítettél valamit? Valamilyen [s:23xvxx07]plugint[/s:23xvxx07] bővítményt, esetleg [s:23xvxx07]themet[/s:23xvxx07] sablont? Mert szerintem errefelé kellene keresgélni.





Kapcsold ki az összes [s:23xvxx07]plugint[/s:23xvxx07] bővítményt, hogy úgy mi a helyzet. Esetleg cserélj [s:23xvxx07]themet[/s:23xvxx07] sablont. Így történik-e valami?





Az is jó lenne ha leírnád milyen bővítményeket használsz . Várom a fejleményeket.

Még mindig nincs megoldás, valaki megnézné az oldalt, hátha úgy tudja a megoldást?





Privátban megadom az elérhetőséget.











Köszönöm!

Sziasztok!





Hasonló hibám van nekem is de én az adminba sem tudok belépni. Tudtok valaien megoldást ftpn keresztül?

Próbáld meg feltúrni a myadmint, hátha át tudsz állítani valamit.

Azt hogyan lehet megtudni, hogy ez szerver hiba, vagy oldal hiba? Van valami biztos módszer a kiderítésre?

Szolgáltató ezt írta:





“SEO pluginokat kikapcsoljuk akkor nem dob sehol 301-et, tehát érdemes lenne javítania. A gond az, hogy megnyílik az oldal a seo plugin észreveszi és átirányítaná egy szebb url-es verzióra csakhogy az ugyanaz mint ami eredetileg volt így végtelen ciklusba kerül.”

















All in One SEO Plugin Options





SEO Smart Links





SEO Facebook Comments











Melyik plugin okozhatja a hibát és milyen beállítás kell ahhoz, hogy megszűnjön a hiba?











Köszönöm a segítséget!

Webmestereszközök ezt írja az urlekre, ami 301-es:





[font=Arial, sans-serif:n9l5405v]Webhelyhibák[/font:n9l5405v]





[font=Arial, sans-serif:n9l5405v]URL-hibák:[/font:n9l5405v]Nem követett





[font=Arial, sans-serif:n9l5405v]“A Google nem tudta követni az URL-t, mert túl sok átirányítást tartalmaz.”[/font:n9l5405v]

Senki sem tudja megoldást. :frowning:

Csináld úgy, hogy egyesével kapcsolod be a bővítményeket, és megnézed, hogy melyiknél nyafog. Egyszerre csak egy bővítményt használj, ha ragaszkodsz hozzájuk.





Lehet, hogy már a sablonodban is van beépített SEO funkció, amire még rádolgozol bővítménnyel is.

Köszönöm a segítséget! Mint hozzáértőtől kérdezem, melyik bővítmény csinálhatja ezt a 301-es hibát?

















Graphene sablon











Bövítmények:





add widgets to page





All in One SEO Pack





Contact Form 7





Delete Post Revisions





Display Links by Category





Email newsletter





Google Analyticator





Google Maps embed





Google XML Sitemaps





GTranslate





iframe





Lightbox 2





MediaElement.js - HTML5 Audio and Video





nrelate Related Content





Opacity Tags





Posts By Tag





Really Simple CAPTCHA





Regenerate Thumbnails





Resize images before upload





Scroll To Top





SEO Facebook Comments





Shortcode Generator