Ez a hozzáférés zárolva lett a túl sok sikertelen belépési kísérlet miatt.

Sziasztok, én vagyok a rendszergazda és azt írja: HIBA: Ez a hozzáférés zárolva lett a túl sok sikertelen belépési kísérlet miatt. Újra lehet próbálkozni 18 óra múlva.











Mi lehet a megoldás? Természetesen hozzáférek az adatbázishoz.

jóreggelt.





még véletlenül se írd meg, hogy mikor hol miért hogyan stb írja ezt ki.





én telepata vagyok ugyan, de vasárnap van, nem dolgozom, így lehet, hogy várnod kell 18 órát a megoldásra… :wink:

Beakarok lépni az admin felületbe de valószínű valaki próbálgatta a jelszavam, ez okozhatja a gondot azaz 18 órára ki vagyok tiltva.





Fent van egy plugin aminek a neve:


theme_my_login_security




Biztosan ez adta a védelmet de azért nem szeretnék ennyit várni, van erre megoldás az adatbázisban?


A plugint ezen ok folytán nem szeretném törölni.


Köszöntem. Ha kell még adat akkor természetesen írom.

csinálj egy admin2-t, hekkelj neki egy jelszót az adatbázisba, és már bent is vagy…

sziasztok.van egy nagy problémám nem tudok belépni a szerkesztőbe, azt írja ki, hogy érvénytelen felhasználó név. Régebben sokat próbálkoztunk megtalálni a felhasználó nevet, jelszót lehet ezért van. Viszont a másik probléma, hogy az e-mai címünket elfelejtettük megváltoztatni és amivel regisztráltunk megszünt, így akkor e-mailben sem tudtunk segítséget kapni. Van erre valami megoldás?





Előre is köszi!

Te vagy az oldal adminja? Hozzáférsz az adatbázishoz?





Ha nem te vagy akkor levél az adminnak!





Amennyiben hozzáférsz jóval egyszerűbb a helyzet.

ebben a témában nagyon zöldfülű vagyok. Mi az, hogy az oldal adminja? bocs a buta kérdésért, azt valahol be kellett állítani? A férjem telepítette fel a wp, én szerkesztettem az oldalt, de eddig csak ingyenes oldalakat, ami egyszerűbb volt számomra.

kösz, megoldódott.

Én a fontos helyeken ahol meguntam az ilyesmit nemes egyszerűséggel lekorlátoztam a vpn server + saját proxy címére a wp-admin megnyitását

Vagy .htpasswd védelem

Velem is ez történt, hogy az admin felhasználok: “Ez a hozzáférés zárolva lett a túl sok sikertelen belépési kísérlet miatt. Újra lehet próbálkozni 15 óra múlva.”





Hogyan és hol tudok adatbázisban létrehozni admint? Csak adatbázisban lehet létrehozni új admin?











Van erre valami más megoldás?


'Thom' wrote:




Van erre valami más megoldás?








nézz bele az adatbázisba pl. vagy esetleg a wp-config.phpbe.