Extra adatok megjelenítése a post meta adatainál?

Sziasztok!











Lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan tudnék pl. egy telefonszámot megjelíteni a post meta adatainál?(Egy ingatlan közvetítő oldalt próbálok ráheggeszteni WP-re, és jó lenne, ha a felhasz. névhez lehetne valahogy hozzárendelni, és akkor tuti nem maradna le,stb)











Próbáltam ezt a Custom fields dolgot, de nem igazán vágom…beraktam a <?php the_meta(); ?> kódot, ahogy találtam leírásban, de a lightbox is fel van nekem rakva pluginként, és azt is kilistázza, hogy nincs kikapcsolva…











Illetve hogy van-e lehetőség arra,hogy a postok kapjanak “sablont”, azaz hogy csak a változó értékeket kelljen beírogatni…

Próbáld ki ezt: http://skullbit.com/wordpress-plugin/register-plus/











vagy ezt: http://wordpress.org/extend/plugins/wp-user-registration/

Köszönöm Győző, a register-plus jónak tűnik :slight_smile: (Már csak rá kéne jönnöm,hogy hogyan tudom megjeleníteni a kitöltött tételt a meta adatoknál…:slight_smile: (pár oldalnyi forum support van, 90%-ban vagy nem válaszoltak,vagy nem arra, ami nekem kéne…)











Szerk: Közben megoldottam másik módon :slight_smile: Mivel úgyis csak a munkatársak fognak regisztrálni, kicsit átmahináltam a dolgot és a Yahoo-s rublikát neveztem ki telefonszám szekciónak…:slight_smile: És azt meg tudom hívni gond nélkül.





Plusz a sablon dologra is úgy néz ki,hogy sikerült gyógyírt találni a Post Template nevű pluginban:)

Örülök, örülünk, hogy segíthettünk! :slight_smile:











(Szerintem a register plusban magad is definiálhatsz mezőket, de így sem rossz ;))

Igen, definiálni tudtam is mezőket :slight_smile: Csak előcsalni nem tudtam őket, hogy megjelenítődjenek :slight_smile: De szegény WP-t annyiszor “erőszakoltam” már meg,hogy ennyi belefér :smiley:

Úgy tűnik a Post Template mégse jó… két érdekes dolgot művel: 1, nem hajlandó az ékezetes karaktereket befogadni…2.az ezzel írt post valamiért “kiemeli” magát a div-szerkezetből…





Szóval még mindig keresek valami olyat, amivel gyorsan lehet adatokat feltölteni külön ház, lakás és telek “bejegyzéshez”…sajnos erre nem találtam még megerőszakolási pontot a WP-ben…:slight_smile: