Exportálás nem müködik

Hellosztok!

Van egy problémám és nem tudom mitől van, segítséget szeretnék kérni tőletek.

Biztonsági mentést akarok csinálni a weboldalamról (wordpress), de nem müködik az exportálás (eszközök/exportálás/minden tartalom). Ez a hiba körülbelül már egy hónapja fent áll, de mostanra elegem lett belőle. Minden hónapban szoktam készíteni mentést, de most sehogy sem jön össze, egyik böngészőben sem. A wordpress többi része megy hibátlanul, csak ez nem.

Lehet más megoldással biztonsági mentést készíteni? Esetleg valamilyen plugin miatt nem müködik ez a funkció?

Közben nézegettem, a probléma továbbra is megmaradt. Annyi, hogy egyenként engedi az exportálást, de a minden tartalom az továbbra sem müködik.

Azt hittem, hogy a w3total cache plugin miatt, mert a css és a javascript tömörítve van stb… beálliítások, de nem amiatt, mert kikapcsoltam mindent plugint és úgy sem engedi a minden tartalmat.

De legalább egyenként tudok exportálni, le is szedtem a bejegyzéseket. Esetleg ha valaki nézi ezt, és tudja, hogy miért nem engedi a minden tartalmat, akkor az írjon már. Köszönöm.

Valószínűleg, sok a tartalmad, és a szervered, nem tudja kiszolgálni. Tehát valami php limitbe ütközöl.

Error log file-t nézd meg.

Backup plugin meg van sok ami jó.