estore sablon kinézetének beállítása wp e-commerce-hez

Sziasztok!











Szeretném a segítségeteket kérni!











Egy webáruház összeállításával próbálkozom, localhost alatt.





Letöltöttem és beállítottam a wp e-commerce plugint, töltöttem fel termékeket is, majd ezután letöltötem az Elegantthemes oldaláról az estore nevű sablont. A problémám az, hogy a termék képek, és a kosárba gomb, illetve minden más az alapbeállításként jelenik meg, pedig átmozgattam a fájlokat ahogy kellett.











Hogyan tudnám megoldani, hogy minden termék úgy jelenjen meg, olyan elrendezéssel, olyan gombokkal, olyan képkerettel, ahogy annak az estore sablon szerint kellene?











Köszönöm a segítséget előre is.

Üdv,











Ha az Elegantthemes oldaláról töltötted le, kapnod kellett hozzá egy dokumentációs fájlt és egy dummy.xml vagy más nevezetű .xml import fájlt mivel megtudod úgy csinálni ahogy a demo mutatja.

Szia











Köszi a választ, de sajnos nem onnan van a sablon és így ilyen fájlokat nem kaptam hozzá.

Nekem ebből az következik, hogy nem vásároltad meg, nem legális. Ebban az esetben ez lopásnak minősül, tehát ne várd segítségünk.

Nem torrentről töltöttem le, hanem kaptam egy pendriveon több sablonnal együtt. Fogalmam sem volt róla, hogy ez lopásnak számít.





Azért köszi a figyelmeztetést.

Így sajnos nem tudok segíteni. 39$ nem nagy befektetés. Érdemes lenne megvásárolni és mikor már profitálsz hamar megjön az ára.

Sziasztok!





Nekem is eStore kérdésem lenne, próbálgatom a beállításokat, és egy helyen elakadtam. A dokumentáció szerint létrehoztam egy egyedi termékoldalt, mert ez szükséges ahhoz, hogy a főoldalon jobb fent az animációba szerepeljen. Ez működik is rendesen, azonban amikor a fenti részen a termékelőzetesnél a termékoldalra navigálok, akkor a kosárba tesz gomb csak az adott oldalt hívja be újra.





Az angol nyelvű fórumon megtaláltam, hogy mit kell módosítani, de nem mindent értek pontosan, így a változtatások után hibaüzenettel gazdagodtam.





A leírás a következő (a templét “includes/single-product.php” fájljára vonatkozik):



Quote:

"


1. Find this line of code and delete it or comment it out





2. find this section of code








and replace with



ID, 'prod_id', true); ?>







3. Now all you have to do is use "prod_id" as the name of a new custom field with the product id number in the value"[/quote]



A kódban módosítottam, amit ír, de a 3. pontban leírtakat nem tudom, hogy hol kell végrehajtani. Ezen pontban leírtak nélkül a termékek leírásai helyett a következő hiba jelenik meg:



"Fatal error: Call to undefined function get_button_code_for_product() in /web/webhely/wp-content/themes/eStore/includes/single-product.php on line 51"




A kérdéses sor a következő:

""

Gondolom a 3. pontban leírtak hiánya adja a problémát. Segítenétek a 3. pontot értelmezni?

Köszi, és bocs a terjedelemért!









and replace with




ID, 'prod_id', true); ?>







3. Now all you have to do is use "prod_id" as the name of a new custom field with the product id number in the value"[/quote]



A kódban módosítottam, amit ír, de a 3. pontban leírtakat nem tudom, hogy hol kell végrehajtani. Ezen pontban leírtak nélkül a termékek leírásai helyett a következő hiba jelenik meg:



"Fatal error: Call to undefined function get_button_code_for_product() in /web/webhely/wp-content/themes/eStore/includes/single-product.php on line 51"




A kérdéses sor a következő:

""

Gondolom a 3. pontban leírtak hiánya adja a problémát. Segítenétek a 3. pontot értelmezni?

Köszi, és bocs a terjedelemért!



ID, 'prod_id', true); ?>











3. Now all you have to do is use "prod_id" as the name of a new custom field with the product id number in the value"








A kódban módosítottam, amit ír, de a 3. pontban leírtakat nem tudom, hogy hol kell végrehajtani. Ezen pontban leírtak nélkül a termékek leírásai helyett a következő hiba jelenik meg:





Quote:

"Fatal error: Call to undefined function get_button_code_for_product() in /web/webhely/wp-content/themes/eStore/includes/single-product.php on line 51"








A kérdéses sor a következő:


""

Gondolom a 3. pontban leírtak hiánya adja a problémát. Segítenétek a 3. pontot értelmezni?

Köszi, és bocs a terjedelemért!
""


Gondolom a 3. pontban leírtak hiánya adja a problémát. Segítenétek a 3. pontot értelmezni?


Köszi, és bocs a terjedelemért!

Vannekem egy prestashop webáruházam ezt szeretném behozni wordpress alá.





Hogy tudom ezt megoldani legegyszerűbben?

Egy kis keresőhasználat? :wink: http://wordpress.org/extend/plugins/prestashop-integration/installation/